Оберіть свою підписку
TELEPORTAL
БЕЗ РЕКЛАМИ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів від телеканалів СТБ, ICTV та Нового в HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
ОБИРАЙТЕ
TELEPORTAL
Все твоє ТБ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів, а також прямий ефір 6 телеканалів (СТБ, ICTV, Новий, ОцеТБ, М1 та М2) у HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
ОБИРАЙТЕ
Вибіріть собі підписку
TELEPORTAL
БЕЗ РЕКЛАМИ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів від телеканалів СТБ, ICTV та Нового в HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
це твоя підписка Змінити на цю?
TELEPORTAL
Все твоє ТБ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів, а також прямий ефір 6 телеканалів (СТБ, ICTV, Новий, ОцеТБ, М1 та М2) у HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
це твоя підписка Змінити на цю?
Пароль ********
Змінити

Підписка

Дата наступного платежу

Регистрация

*Здійснюючи оплату ви приймаєте угоду користувача. Підписка передбачає автоматичне продовження по регулярній вартості вашого тарифного плану. Ви завжди можете відмовитися від сервісу і скасувати автооплату в особистому кабінеті на сайті www.teleportal.ua
Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Договір користувача та політика конфіденційності

УГОДА КОРИСТУВАЧА

ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В УГОДІ

«Адміністратор» – Товариство з обмеженою відповідальністю «СТАРЛАЙТ ДІДЖИТАЛ», юридична особа, яка зареєстрована і діє згідно з законодавством України, код ЄДРПОУ 36123396, що встановлює порядок і умови використання сайту teleportal.ua.

«Користувач» – будь-яка фізична особа, яка досягла 18 років і має доступ до відео-сервісу Teleportal. Особи, що не досягли 18 років не мають права використовувати відео-сервіс Teleportal самостійно без дозволу батьків, опікунів та інших законних представників .

«Угода» – угода Користувача, щодо використання відео-сервісу Teleportal, зокрема Контенту, доступ до перегляду якого надається за допомогою відео-сервісу Teleportal, а також інших послуг, що надаються за допомогою відео-сервісу Teleportal.

«Teleportal» - відео-сервіс, за допомогою якого Користувачі отримують доступ до перегляду та/або прослуховування Контенту, а також можливість користування іншими послугами в режимі реального часу за допомогою Сайту та/або програмних додатків Teleportal, доступних на пристроях, підключених до мережі Інтернет. Програмні додатки Teleportal є невід'ємною частиною і всюди по тексту де згадується Teleportal маються на увазі програмні додатки Teleportal та/або Сайт.

«Контент» – аудіовізуальні, музичні твори, передачі (програми) організацій мовлення, фонограми, відеограми, графічні, текстові та інші результати інтелектуальної діяльності, доступ до перегляду і/або прослуховування яких Адміністратор надає Користувачеві за допомогою Teleportal.

«Одиниця Контенту» – окремий об’єкт права інтелектуальної власності, який входить до Контенту.

«Сайт» – веб-сайт, ідентифікований доменним ім'ям (адресою) http://www.teleportal.ua, власником і адміністратором якого є Адміністратор.

«Пристрій» – будь-який технічний пристрій Користувача, що дозволяє йому здійснити Перегляд і/або прослуховування Контенту в мережі Інтернет на Teleportal, в тому числі, але не обмежуючись: електронна обчислювальна машина (персональний комп'ютер, включаючи стаціонарний комп'ютер, ноутбук, нетбук, інтернет-планшет), стільниковий/ мобільний телефон; смартфон; комунікатор (Personal Digital Assistant); ігровий маніпулятор/ приставка, set top box приставки та інші аналогічні пристрої; телевізійна приставка, телевізор з функцією підключення до мережі Інтернет (Smart TV), медіаплеєр та ін.

«Зареєстрований Користувач» – Користувач, що пройшов процедуру реєстрації на Сайті, яка включає заповнення Користувачем в необхідному обсязі і відправку Адміністратору реєстраційної форми, розміщеної на Сайті, і, в разі відсутності у Адміністратора заперечень по реєстрації Користувача, присвоєння Користувачеві логіна і пароля для доступу до свого Облікового запису.

«Обліковий запис» – обліковий запис Користувача на Сайті, який включає в себе інформацію, необхідну для ідентифікації Користувача і авторизації. За допомогою Облікового запису Користувач може заповнювати свій профіль, вносити в нього зміни і виконувати інші дії, описані в Угоді.

«Правовласник» – юридична або фізична особа, яка має виключне або невиключне право на використання Контенту.

«Перегляд і / або прослуховування» – реалізований Користувачем доступ до Контенту в мережі Інтернет за допомогою Teleportal і Пристрою, протягом якого Користувач має право здійснювати приватний перегляд і / або прослуховування Контенту безпосередньо на Teleportal у будь-якому місці (в межах Території) і в будь-який час на власний вибір, за допомогою Пристрою.

«Територія» – територія, на якій Користувачеві надається доступ до Перегляду і/або прослуховування Контенту або Одиниці Контенту. Перебуваючи на Території, Користувачеві доступний для Перегляду і/або прослуховування той Контент, який відображається Користувачеві на Teleportal саме на цій Території. У разі виїзду Користувача за межі Території, Контент може бути недоступний вказаному Користувачеві для Перегляду і / або прослуховування.

 

1. ПРЕДМЕТ УГОДИ

1.1. Предметом цієї Угоди користувача є відносини між Адміністратором і Користувачем щодо використання Teleportal і Контенту, доступ до Перегляду і/або прослуховування якого надається за допомогою Teleportal, а також інших послуг, що надаються за допомогою Teleportal.

1.2. За допомогою Teleportal Користувачеві, надається повний та/або частковий доступ до Контенту: перегляд Одиниці контенту за запитом Користувача та/або онлайн в режимі реального часу.

1.3. Для отримання Користувачем часткового доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту за допомогою Teleportal реєстрація Користувача на Сайті не є обов‘язковою.

1.4. Для отримання Користувачем повного доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту за допомогою Teleportal реєстрація Користувача на Сайті є обов‘язковою.

1.5. Дана Угода є публічною офертою. Вчинення Користувачем дій, зазначених в цій Угоді, включаючи, але не обмежуючись: використання Користувачем Teleportal, будь-яких його послуг, перегляд і/або прослуховування Контенту, відправка реєстраційних форм, надання інформації, перехід по відповідним гіперпосиланням, а також проставлення відповідної позначки в процесі реєстрації в Teleportal, та інші дії, зазначені в цій Угоді, є повною і беззастережною згодою Користувача з усіма пунктами цієї Угоди, зі всіма її змінами і доповненнями, і беззастережним прийняттям її умов, і свідчить про укладення двосторонньої угоди між Адміністратором та Користувачем. У разі незгоди Користувача з будь-якою із умов цієї Угоди, Користувач зобов'язаний відмовитися від подальшого використання Teleportal.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ УГОДИ

2.1. Угода встановлює правила і умови використання Teleportal Користувачем, який/яка після реєстрації або без такої отримує повний та/або частковий доступ до Перегляду і/або прослуховування Контенту, а також можливість користування іншими послугами Teleportal.

2.2. Угода в будь-який час може бути змінена Адміністратором без особистого повідомлення про це Користувача. Угода в чинній редакції вступає в силу з моменту розміщення на Сайті.

2.3. Користувач зобов'язується ознайомитися з умовами Угоди та самостійно відстежувати їх зміни. Продовження використання Користувачем Teleportal після внесення будь-яких змін і / або доповнень Угоди, викладення її в новій редакції означає згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями, новою редакцією Угоди.

 

3. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ, ГАРАНТІЇ КОРИСТУВАЧА

3.1. Факт використання Користувачем Teleportal, будь-яких його послуг, Перегляд і/або прослуховування Контенту, незалежно від створення Облікового запису, означає беззастережну згоду Користувача з усіма положеннями Угоди, з усіма її змінами і доповненнями, і беззастережне прийняття його умов і обов'язків, покладених на Користувача за Угодою.

У разі незгоди Користувача з будь-якою з умов Угоди, Користувач зобов'язаний відмовитися від подальшого використання Teleportal.

3.2. Користувач зобов'язується використовувати Teleportal тільки в особистих некомерційних цілях, дотримуватися умов Угоди та законодавства, що застосовується до Угоди, а також не порушувати права і законні інтереси Адміністратора, Правовласників і/або третіх осіб.

3.3. Користувач зобов'язується утриматися від здійснення будь-яких дій, спрямованих на дестабілізацію роботи Teleportal, здійснення спроб несанкціонованого доступу до Teleportal і до Перегляду і/або прослуховування Контенту на Teleportal, копіювання Контенту, зокрема, порушення роботи системи територіального обмеження доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту будь-яким способом, а також будь-яких інших дій, спрямованих на зміну функціональних характеристик Teleportal, блокування, відключення рекламної інформації на Teleportal, а також від здійснення будь-яких інших дій, що порушують права Адміністратора, Правовласників і/або третіх осіб.

3.4. Користувач цим підтверджує, що досяг 18-річного віку або іншого віку, встановленого як мінімально дозволеного в Україні для Перегляду відповідного Контенту. Адміністратор серйозно ставиться до захисту інформації про дітей, їх персональних даних і прагне захищати конфіденційність зазначеної інформації. Відповідальність за дотримання умов цього пункту Угоди фізичною особою, яка не досягла необхідного віку, покладається на батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників або інших законних представників відповідно до чинного законодавства України. Адміністратор не несе відповідальності за законність Перегляду і/або прослуховування Контенту на Teleportal Користувачем/фізичною особою. Якщо ви є батьками особи віком до 18 років, і ви вважаєте, що ваша дитина без вашої згоди створила Обліковий запис, зв'яжіться з нами за адресою [email protected]

3.5. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану ним для створення Облікового запису інформацію або її частину, скориставшись функцією редагування інформації на Сайті в Обліковому записі Користувача.

3.6. Зареєстрований Користувач має право відмовитися від створеного ним Облікового запису, надіславши Адміністратору на адресу електронної пошти [email protected] зі своєї адреси електронної пошти, зазначеної під час реєстраціі на Teleportal або адреси електронної пошти, вказаної для реєстрації у соціальній мережі, запит на видалення Облікового запису з Teleportal. Адміністратор видаляє Обліковий запис такого Користувача протягом 30 (тридцяти) днів після отримання його запиту, якщо він відповідає умовам, зазначеним вище в даному пункті.

3.7. Користувач має право розміщувати в інтерфейсі Teleportal рецензії та коментарі щодо Teleportal, Контенту, інших послуг, що надаються Користувачеві за допомогою Teleportal.

3.8. Користувачеві забороняється розміщувати без попередньої письмової згоди Адміністратора рекламну інформацію в своїх рецензіях і коментарях або використовувати Teleportal для рекламування чи іншого стимулювання збуту будь-яких товарів і/або послуг і/або об'єктів інтелектуальної власності будь-яким іншим, не узгодженим з Адміністратором, способом.

3.9. Користувач зобов'язується в своїх рецензіях і коментарях утримуватися від розміщення інформації в текстовій або будь-якій іншій формі, яка принижує честь і гідність, порушує права і свободи інших користувачів і/або третіх осіб, розпалює міжрелігійну, міжрасову, міжетнічну ворожнечу, містить нецензурну лексику, завідомо неправдиву інформацію, ганьбить честь, гідність, ділову репутацію третіх осіб, порушує права інтелектуальної власності третіх осіб або будь-яким іншим способом порушує умови Угоди або чинного законодавства, що застосовується до Угоди.

3.10. Користувач несе повну відповідальність за свої дії в зв'язку з розміщенням рецензій та коментарів і зобов'язується врегулювати суперечки, претензії, вимоги третіх осіб, пред'явлені у зв'язку з цим, самостійно і за власний рахунок. У разі залучення Адміністратора до відповідальності за розміщення Користувачем рецензій та коментарів або іншої інформації, Адміністратор має право здійснювати дії щодо встановлення місцезнаходження та розшуку Користувача для залучення такого Користувача як співвідповідача і / або відшкодування завданої шкоди.

3.11. Користувач може розміщувати гіперпосилання на Одиниці Контенту на своїх сторінках у соціальних мережах тільки таким чином, при якому зберігання і доведення Одиниці Контенту до загального відома здійснюється безпосередньо з сервера Адміністратора. Для цього необхідно скористатися кнопкою «Поділитися». Розміщення гіперпосилань на Одиниці контенту на будь-яких інших веб-сайтах, а також будь-яким іншим способом забороняється. Розміщення гіперпосилань дозволяється виключно на ті Одиниці Контенту, для яких Адміністратор передбачив наявність такої функціональної можливості. На медіаплеєр, який є частиною Сайту, поширюють свої дії всі вимоги та інші умови, передбачені Угодою. Будь-яке несанкціоноване використання Одиниці Контенту або програмного коду Сайту чи медіаплеєра, у тому числі гіперпосилання на Одиниці Контенту, не передбачене Угодою, порушує умови Угоди  і права інтелектуальної власності Правовласників Контенту або третіх осіб і може спричинити настання відповідальності, передбаченої застосовним до Угоди законодавством.

3.12. Користувач дає свою згоду на отримання інформаційних, в тому числі, рекламних матеріалів, push-повідомлень від Адміністратора будь-яким незабороненим чинним законодавством, застосовним до Угоди, способом, зокрема в інтерфейсі Teleportal, в будь-який період часу, а також за адресою електронної пошти Користувача або іншим способом. Користувач має право відмовитися від отримання такої інформації, наступним способом: за допомогою самостійного відключення в параметрах електронного листа з розсилкою функції отримання розсилок шляхом переходу по спеціальному посиланню, зазначеному в листі; шляхом надсилання Адміністратору електронного листа на адресу електронної пошти адміністратора [email protected] ; відключення отримання push-повідомлень в налаштуваннях мобільних пристроїв; блокування отримання повідомлень в додатках-месенджерах.

3.13. Користувач зобов'язується ознайомитися з умовами цієї Угоди та самостійно відстежувати їх зміни - регулярно (не рідше одного разу в чотирнадцять днів) знайомиться зі змістом цієї Угоди. Продовження використання Користувачем Teleportal після будь-яких змін та/або доповнень Угоди передбачає беззастережну згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями. Незнання Користувачем чинних умов Угоди не звільняє Користувача від зобов'язань, передбачених в Угоді, а також відповідальності за їх невиконання та/або неналежне виконання.

3.14. Користувача цим надає свою згоду Адміністратору використовувати телефонний номер (номери) Користувача, які останній використовував для комунікації з Адміністратором та/або здійснення платіжних операцій в Teleportal, для дзвінків, направлення інформаційних повідомлень, будь-яким незаборонених чинним законодавством України, застосовним до Угоди, способом. Користувач може відмовитися від подальшого використання його номера для комунікації з ним, зателефонувавши і повідомивши про це в нашу Службу підтримки Адміністратора за телефонними номерами, розміщеними в п.11.10 даної Угоди.

 

4. ПРАВА І ГАРАНТІЇ АДМІНІСТРАТОРА

4.1. Адміністратор вживає всі можливі заходи для надання Користувачеві доступу до Teleportal і Перегляду і/або прослуховування Контенту, в порядку і на умовах, передбачених Угодою.

4.2. Адміністратор має право встановлювати будь-які обмеження щодо використання Teleportal і Перегляду і/або прослуховування Контенту, певних Одиниць Контенту, в тому числі за допомогою системи територіального обмеження доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту за IP-адресами Користувачів, змінювати перелік і інші характеристики Контенту, іншу інформацію, розміщену на Teleportal, а також функціональні параметри Teleportal, в будь-який час змінювати Угоду в односторонньому порядку. Надаючи згоду з цим пунктом, Користувач звільняє Адміністратора від будь-яких видів відшкодувань і компенсацій за реалізацію Адміністратором прав щодо даного пункту Угоди.

4.3. Адміністратор залишає за собою право на свій розсуд незалежно від повідомлення Користувача змінювати або видаляти будь-які розміщені Користувачем інформаційні матеріали, рецензії та/або коментарі тощо. При цьому Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть бути заподіяні Користувачеві такою дією.

4.4. З метою недопущення несанкціонованого доступу до Teleportal, розміщеного на ньому Контенту та інших послуг, дестабілізації роботи Teleportal і інших дій, що порушують права і законні інтереси Адміністратора і/або правовласників Контенту, Адміністратор має право застосовувати будь-які дії, що не суперечать чинному законодавству, застосовному до Угоди.

4.5. Адміністратор має право передбачити для Користувачів Teleportal програми лояльності, акції, а також заохочувальні пропозиції, з більш детальною інформацією про які можна ознайомитися на Teleportal і/або в Обліковому записі Користувача. Заохочувальні пропозиції, в рамках програми лояльності, можуть бути як від Адміністратора, так і від третіх осіб, при цьому, відповідальність за якість, можливості і наявність заохочувальних пропозицій третіх осіб несуть виключно такі треті особи.

4.6. Адміністратор надає Користувачу Доступ до Контенту для легального некомерційного індивідуального використання, способами, зазначеними в цій Угоді. Передача третім особам доступу до перегляду Teleportal, в тому числі для групового перегляду та/або іншого поширення (в тому числі, але не обмежуючись, продаж або інше відчуження Користувачем свого облікового запису є грубим порушенням Угоди користувача. Адміністратор залишає за собою право без попередження блокувати профіль Користувача та/або користувачів, що порушує (-ють) умови використання (Недобросовісний Користувач) та/або блокувати прийом платежів з платіжних карток Користувача та/або Користувачів, які використовуються для придбання Доступу до Контенту Teleportal, а також, з метою захисту ліцензійних прав Адміністратора і правовласників авторських і/або суміжних прав на Контент, розміщений на сайті, деактивувати послуги, обмежувати та/або блокувати доступ до перегляду раніше придбаних одиниць Контенту, без повернення Користувачеві та/або третім особам, які отримали доступ до облікового запису такого Користувача з метою придбання і/або перегляду одиниць Контенту, сплачених грошових коштів, або застосовувати інші методи, з метою запобігання неавторизованого передачі доступу до Контенту Teleportal іншим Користувачам або третім особам. Користувач, який надає доступ до свого облікового запису третім особам, самостійно несе ризик можливих претензій з боку третіх осіб, яким недобросовісний користувач неправомірно надав доступ до свого облікового запису і зобов'язується врегулювати всі можливі претензії таких третіх осіб власними силами і за свій рахунок, без залучення Адміністратора.

4.7. Даним Користувач повідомляється, що в разі виявлення фактів порушення Угоди і порядку використання Teleportal, Адміністратор має право використовувати всі способи захисту порушеного права, в тому числі, але не виключно: звертатися в правоохоронні і судові органи, з метою залучення недобросовісного Користувача до цивільної, адміністративної, кримінальної відповідальності за скоєне правопорушення.


5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

5.1. Доступ до Teleportal і до Перегляду і/або прослуховування Контенту, інших послуг, надається «в тому вигляді, в якому він є». Адміністратор не дає Користувачеві ніяких гарантій та/або запевнень стосовно Контенту.

5.2. У разі невиконання та/або неналежного виконання умов Угоди, Сторона, яка допустила порушення, несе відповідальність відповідно до чинного законодавства, що застосовується до Угоди.

5.3. Адміністратор має право в будь-який час на свій розсуд призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до Teleportal або його окремих послуг, в тому числі, але не виключно, у випадку порушення Користувачем умов Угоди, чинного законодавства, що застосовується до Угоди, а також в разі, якщо у Адміністратора є підстави вважати дії Користувача недобросовісними, спрямованими на порушення працездатності Teleportal та/або такими, які можуть привести до порушення прав та законних інтересів Адміністратора і/або Правовласників Контенту, завдати шкоди їх правам, діловій репутації тощо.

5.4. Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністратор може видаляти або переміщати (без попередження) Контент або будь-яку Одиницю Контенту на Teleportal, на свій власний розсуд, за будь-якої причини і без причини, включаючи без всяких обмежень переміщення або видалення Контенту або будь-якої Одиниці Контенту.

5.5. Адміністратор не несе перед Користувачем відповідальності за зміст Контенту або іншої інформації, розміщеної на Teleportal іншими Користувачами або третіми особами. Відповідальність за зміст Контенту повністю несуть його Правовласники.

5.6. Адміністратор не несе відповідальності за зміст, достовірність і точність рекламної інформації, розміщеної на Teleportal, і за якість рекламованих товарів / послуг.

5.7. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, технічні неполадки, затримку в обробці або передачі даних, збій ліній зв'язку, крадіжку, знищення або неправомірний доступ третіх осіб до Перегляду і/або прослухування Контенту. Адміністратор не гарантує і не відповідає за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин. Також Адміністратор не відповідає за відповідність Teleportal очікуванням Користувача, безпомилкову та безперебійну роботу Teleportal, припинення доступу Користувача до Teleportal і Контенту, розміщеного на Teleportal, і за замовчуванням не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Користувачеві з причин, пов'язаних з технічними збоями апаратного або програмного забезпечення на будь-якій стороні.

5.8. Адміністратор не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які прямі, непрямі, з необережності збитки, включаючи упущену вигоду, шкоду честі, гідності або ділової репутації, які виникли в зв'язку з використанням Teleportal, в тому числі Перегляду і/або прослуховування Контенту або використанням інших послуг, що надаються за допомогою Teleportal.

5.9. У разі пред'явлення Адміністратору і/або третій особі будь-яких претензій, позовів, а також будь-яких інших вимог, що мають відношення до використання Teleportal Користувачем або третьою особою, Користувач зобов'язаний врегулювати вищевказані претензії/позови/вимоги своїми силами і за свій рахунок і компенсувати в повному обсязі всі витрати і збитки, понесені Адміністратором.

5.10. Адміністратор не несе ніякої відповідальності за доступність і зміст веб-сайтів третіх осіб в мережі Інтернет, перехід до яких здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених в інтерфейсі Teleportal, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням таких веб-сайтів.

5.11. Користувач приймає і погоджується на Перегляд і/або прослуховування Контенту в тих мовних версіях, що доступні на Сайті.

5.12 Адміністратор не несе відповідальності за якість мовлення, виникнення технічних збоїв, перешкод при перегляді Контенту та інших факторів, що погіршують якість  перегляду. Адміністратор не несе відповідальності за зміни в  Контенті та/або його недоступність з будь-якої причини.

 

6. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА І ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС КОРИСТУВАЧА

6.1. Після реєстрації Користувача на Сайті, зареєстрований Користувач отримує доступ до свого Облікового запису та додаткових функцій та послуг Teleportal.

6.2. Реєстрація здійснюється одним із таких способів: шляхом введення Користувачем адреси електронної пошти (логіну) та пароля на Сайті або за допомогою використання облікового запису Користувача в соціальних мережах, перелік яких надано на сторінці реєстрації Користувача.

6.3. Створення більш ніж одного Облікового запису для однієї адреси електронної пошти (логіну) не допускається.

6.4. Наступний вхід в зареєстрований Обліковий запис зареєстрованого Користувача здійснюється шляхом його авторизації.

6.5. Зареєстрований Користувач несе відповідальність за безпеку свого Облікового запису на Teleportal, включаючи контроль за адресою електронної пошти (логіном), зазначеної в Обліковому записі, збереження логіна і пароля Користувача, а також за всі дії, вчинені з використанням свого Облікового запису. Зареєстрований Користувач зобов'язується негайно повідомити Адміністратора про будь-який випадок несанкціонованого доступу до Облікового запису та/або про будь-яке порушення безпеки третіми особами, використовуючи форму зворотнього зв'язку, розміщену на Teleportal в розділі Контакти. Адміністратор не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті несанкціонованого доступу до Облікового запису Користувача.

6.6. У разі втрати інформації і/або неможливості увійти в свій Обліковий запис, Користувач може її відновити, шляхом введення своєї адреси електронної пошти (логіна), на який буде автоматично відправлено листа з посиланням для відновлення пароля.

6.7. Користувач обізнаний, що для різних країн перелік доступного для Перегляду і/або прослуховування Контенту відрізняється і при отриманні доступу до Перегляду і або прослуховування Контенту в одній країні перебування, Адміністратор не гарантує доступність даного переліку Контенту в разі, якщо Користувач буде використовувати Teleportal в іншій країні перебування.

 

7. НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ПЕРЕГЛЯДУ КОНТЕНТУ

  • Адміністратор надає Користувачу послуги доступу до перегляду Контенту на наступних умовах:
  • Безкоштовний доступ до перегляду Контенту - означає надання Адміністратором Користувачу можливості часткового доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту згідно умов цієї Угоди, без реєстрації на Teleportal та без оплати, за умови поєднання показу Контенту з рекламними матеріалами.

Доступ за передплатою - означає надання Адміністратором Користувачу можливості доступу до визначеного Адміністратором переліку Одиниць Контенту, за умови реєстрації на Teleportal, протягом терміну дії Доступу за передплатою та відповідно до правил, обмежень та технічних вимог, зазначених в цій Угоді. При цьому, Адміністратор має право надавати в рамках Teleportal декілька різновидів (типів) Доступу за передплатою. Початок терміну дії Доступу за передплатою обчислюється з моменту його оплати Користувачем і відображення факту оплати такої послуги в електронній системі обліку платежів Адміністратора.

Послуги Доступу за передплатою до перегляду Контенту надаються Користувачу в порядку і на умовах, які зазначені нижче:

Доступ за передплатою може надаватися Користувачу, за умови внесення таким Користувачем відповідної плати, що визначена Адміністратором за певний різновид (тип) Доступу за передплатою, якщо інше не передбачено програмами лояльності, умовами акції, тощо.

Доступ за передплатою може мати різну вартість, в межах якої може надаватись доступ до перегляду різного переліку Одиниць Контенту, які можуть пропонуватися на розсуд Адміністратора Користувачу. Вартість Доступу за передплатою, способи та інші умови оплати вказані у відповідних розділах інтерфейсу Teleportal.

Вартість Доступу за передплатою і перелік Контенту, доступного до перегляду Користувачем за допомогою такого доступу, можуть бути змінені Адміністратором в будь-який момент на свій розсуд без будь-якого попередження про це Користувача. Вартість Доступу за передплатою не включає комісію за послуги банку. Адміністратор не несе відповідальності за додаткові комісії за послуги банку, зняті в процесі оплати Доступу за передплатою.

Оплачуючи Доступ за передплатою, Користувач повідомлений та погоджується з тим, що:

Користувач і Адміністратор за умовами цієї Угоди підтверджують та погоджуються, що послуги з надання Доступу за передплатою вважаються наданими в момент їх оплати Користувачем.

Послуга вважається наданою Адміністратором належним чином і в повному обсязі, незалежно від факту використання Користувачем наданого доступу в Teleportal, при цьому вартість послуги не підлягає поверненню Користувачу.

Після закінчення терміну дії оплаченого Доступ за передплатою, Контент залишається частково доступним на умовах Безкоштовного доступу до перегляду Контенту .

Оплата Доступу за передплатою може здійснюватися без безпосередньої участі Користувача, але за його попередньою згодою, на постійній основі, за допомогою автоматичного списання коштів з банківського рахунку або рахунку в електронній платіжній системі Користувача, тощо, згідно з правилами і умовами банку та/або платіжної системи, за умови наявності коштів на такому рахунку. Даний пункт є згодою Користувача на договірне списання його обслуговуючим банком з його рахунку при виборі опції «автоматичне подовження» в своєму Обліковому записі та/або при оформленні будь-якого з видів платного доступу. Автоматичне списання грошових коштів за платні види доступу до перегляду Контенту, відбувається систематично, до початку надання послуги за допомогою одного з видів Доступу за передплатою в розмірі вартості такого доступу. В разі невдалої спроби списання коштів з рахунку Користувача на момент здійснення автоматичного списання, автоматичне списання може бути повторене до моменту успішного списання коштів. Користувач може в будь-який момент скасувати автоматичне списання в інтерфейсі Teleportal, в Обліковому записі Користувача або звернувшись до служби технічної підтримки Адміністратора за телефонними номерами, розміщеними в п.11.10 даної Угоди. Наступний термін Доступу за передплатою до перегляду Контенту дорівнює 30 (тридцяти) календарним дням з відповідною вартістю такого доступу за 30 (тридцять) календарних днів в момент автоматичного подовження.

Строк дії Доступу за передплатою становить 30 (тридцять) календарних днів, якщо інший строк не визначено Адміністратором для окремих різновидів (типів) Доступу за передплатою та / або не передбачено програмами лояльності, умовами акції, тощо. Інформація про строк дії Доступу за передплатою надається Користувачеві у відповідних розділах інтерфейсу Teleportal. У разі зміни вартості Доступу за передплатою, Адміністратор повідомляє про це Користувача, який оплатив такий доступ, шляхом відображення відповідної зміни в інтерфейсі Teleportal. Зміна вартості є дійсною для Користувача з наступної передплати.

Якщо Користувач придбав певний тип (різновид) Доступу за передплатою та до моменту завершення строку дії придбаного доступу вирішив змінити його на інший тип (різновид) Доступу за передплатою, в такому разі , вартість за сплачений та повністю не використаний Доступ за передплатою за певним типом не повертається та не враховується при наступних замовленнях, а вартість іншого типу (різновиду) Доступу за передплатою стягується у повному обсязі.

Якщо Користувач вирішим відмовитись від використання Доступу за передплатою раніше ніж до спливу строку дії такого доступу, вартість такого доступу поверненню не підлягає.

Користувач розуміє і погоджується з необхідністю сплати додаткових комісій третім особам, які забезпечують здійснення платежів. Розмір комісії за кожен спосіб оплати доступу до Контенту вказується в інтерфейсі платіжної системи, через яку здійснюється оплата, і може відрізнятися в залежності від способу оплати.

Користувач цим визнає і погоджується, що, в день, коли Контент вперше стає доступним в Teleportal послуга з надання доступу до такого Контенту вважається наданою Адміністратором в повному обсязі.

Грошовою одиницею обліку наданих / спожитих послуг є гривня.

 Адміністратор проводить розрахунки з Користувачем із залученням третіх осіб (партнерів/комісіонерів/агентів) тощо.

Заповнюючи дані своєї банківської картки для оплати послуг, Користувач дає беззастережну згоду на зберігання Адміністратором та / або третіми особами, залученими Адміністратором для обробки платежів, в зашифрованому вигляді токена карти (унікального цифрового ідентифікатора) за допомогою якого Користувач може в подальшому здійснювати оплату послуг в Teleportal без необхідності введення платіжних даних банківської карти.


8. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

8.1. Користувач підтверджує і погоджується, що доступ до Teleportal надається Користувачеві тільки за допомогою Пристроїв і мережі Інтернет. Послуги можуть бути не доступні (мати обмежену функціональність) при використанні Пристроїв, що не відповідають технічним вимогам для використання Teleportal, а також у разі наявності інших обмежень, передбачених Адміністратором.

8.2. Користувач розуміє і визнає, що для доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту на Teleportal за допомогою Пристрою необхідно, щоб у Користувача було встановлено відповідне програмне забезпечення, що дозволяє відтворювати Контент.

8.3. Користувач згоден і визнає, що Адміністратор не надає Користувачам послуги зв'язку, які регламентуються діючим законодавством України, і не несе відповідальності за несправності на обладнанні та мережах зв'язку, що належать третім особам і використовуються для надання Користувачам доступу до Перегляду і/або прослуховування Контенту на Teleportal.

8.4. Якість Перегляду Контенту залежить від швидкості роботи мережі Інтернет і інших критеріїв, в т. ч. моделі використовуваного Пристрою. Користувач визнає і погоджується з тим, що швидкість доступу до Teleportal і Перегляду і/або прослуховування Контенту в мережі Інтернет може змінюватись в силу завантаженості каналу Користувача трафіком від інших ресурсів або з інших, не залежних від Адміністратора причин. Адміністратор не несе відповідальності за те, що в конкретний час, в конкретному місці Користувач не зміг отримати доступ до Teleportal або Перегляду і/або прослуховування Контенту через низьку швидкість доступу.

8.5. Всі питання, що стосуються придбання прав доступу до мережі Інтернет, покупки і технічного налаштування відповідних Пристроїв, вирішуються Користувачем самостійно. Такі питання не підпадають під дію Угоди, і Адміністратор не несе за ці дії Користувача або третіх осіб відповідальності.

8.6. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні обладнанню або програмному забезпеченню Користувача або іншій особі, спричинені або пов'язані з використанням Сайту.

 

 

9. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

9.1. Дані для реєстрації та дані, які отримуються автоматично

9.1.1.  Дані, які надаються Користувачем для створення Облікового запису:

- адреса електронної пошти;

- пароль;

- ім’я;

- псевдонім;

- фото;

- стать;

- дата народження.


У випадку, якщо доступ до Teleportal здійснюється шляхом використання облікового запису у соціальній мережі за вибором Користувача, облікового запису Google, Користувач надає згоду на доступ до та обробку Адміністратором даних облікового запису у відповідній соціальній мережі, облікового запису Google, та їх використання з вказаною в Угоді метою.


Ця інформація потрібна для подальшої авторизації на Teleportal. Ім’я або псевдонім, вказані Користувачем, фото, будуть відображатись у коментарях, які Користувач може залишати на Teleportal.

Надана адреса електронної пошти може використовуватись для зв’язку із Користувачем, надсилання повідомлень про новини Teleportal, рекламної інформації.

Інші дані обробляються з метою вивчення нашої аудиторії, наприклад популярності того чи іншого контенту серед різних вікових груп.


Користувач самостійно несе відповідальність за достовірність наданих персональних даних. Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що надання недостовірної інформації Адміністратору для створення Облікового запису може привести, крім іншого, до неотримання актуальної інформації, повідомлень, попереджень від Адміністратора, розірвання Угоди.


9.1.2. Дані, які отримуються автоматично. Під час доступу до Teleportal здійснюється автоматичний збір інформації, пов’язаної із таким використанням. Так, кожного разу, коли Користувач відвідує Teleportal, встановлюється з'єднання, здійснюється доступ до даних на Teleportal і створюється log-файл. Він може містити:


- дату і час доступу до Teleportal;

- IP-адресу, з якої здійснювався доступ до Teleportal;

- дані або ім'я файлу, до якого ви звернулися на Teleportal;
- кількість часу, проведеного на Teleportal;
- назву і версію веб-браузера, операційної системи;
- назву веб-сайту, з якого відбувся перехід на Teleportal.


Ця інформація використовується для покращення продуктивності роботи Teleportal, з міркувань безпеки, для забезпечення стабільності роботи Teleportal, а також для захисту Teleportal від можливих зовнішніх атак. Окрім цього, Адміністратор може здійснювати статистичний аналіз цих даних.

Дані, що зберігаються у log-файлі не дають можливості ідентифікувати особу Користувача. Вони використовуються лише для вказаних в даній Угоді цілей і не передаються третім особам.

В залежності від виду Пристрою, Адміністратор може отримувати інформацію про Пристрій, включаючи модель, операційну систему, роздільну здатність екрану, унікальний ідентифікатор Пристрою.

Якщо Користувач здійснює доступ до Teleportal за допомогою мобільного Пристрою, Адміністратор також може отримувати інформацію про місцезнаходження такого Пристрою. Ця інформація використовується, щоб встановити з яких географічних регіонів здійснюється доступ до Teleportal і мати можливість запропонувати цікавий та актуальний Контент. Користувач може обмежити надання інформації про місцезнаходження, скориставшись налаштуваннями служб локації свого мобільного Пристрою.


9.1.3. Користувач дає свою згоду на обробку, в тому числі з використанням транскордонної передачі даних, Адміністратором або третіми особами за дорученням Адміністратора персональних даних, наданих Користувачем, в цілях, що вказані в п.п. 9.1.1, 9.1.2, а також:

- для ідентифікації Користувача в рамках використання Teleportal;

- для забезпечення можливості використання Teleportal, надання Користувачеві послуг доступу до Перегляду і / або прослуховування Контенту, а також інформаційного обслуговування Користувача;

- для зв'язку з Користувачем, в тому числі надсилання повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Teleportal, розсилки новин та рекламної інформації про товари, послуги, спеціальні пропозиції;

- для обробки запитів і заявок від користувачів Адміністратором або службою підтримки Teleportal;

- для покращення якості роботи Teleportal, зручності його використання;

- для персоналізації показу рекламних матеріалів Користувачеві;

- для розсилки службових повідомлень (наприклад, для відновлення пароля доступу до Облікового запису Зареєстрованого користувача);

- для проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.


9.1.4. Адміністратор приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних Користувача від неправомірного доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

9.1.5. Адміністратор зобов'язується не розкривати інформацію про Користувача третім особам, розповсюджувати, продавати, відчужувати або іншим способом розпоряджатися без згоди Користувача, крім як для цілей і способами, передбаченими Угодою, за винятком розкриття інформації на вимогу суду і / або правоохоронних органів в межах чинного законодавства відповідної країни.

9.1.6. У разі надання Користувачеві послуг інтернет-провайдерами, операторами мобільного зв'язку або іншим ресурсом в мережі Інтернет, які (послуги) Користувач використовує для отримання доступу до Teleportal, він дає згоду на обробку своїх персональних даних і таким вищезгаданим особам.

9.1.7. Згода Користувача на обробку його персональних даних і термін використання персональних даних діє протягом терміну використання Користувачем Teleportal і 5 (п'яти) років після закінчення останнього факту доступу Користувача до Teleportal, якщо триваліший строк не передбачений чинним законодавством, застосовним до Угоди.

9.1.8. У разі, якщо Користувач вважає за необхідне відкликати свою згоду на обробку його персональних даних, Користувачеві необхідно направити відповідне повідомлення на адресу електронної пошти: [email protected] В такому випадку Адміністратор видаляє Обліковий запис Користувача з Teleportal і його персональні дані. Право, передбачене в цьому пункті, може бути обмежене відповідно до вимог чинного законодавства. Зокрема, такі обмеження можуть передбачати обов'язок Teleportal зберегти видалену Користувачем інформацію на термін, встановлений чинним законодавством, і передати таку інформацію відповідно до законодавчо встановленої процедури державному органу.


9.1.9. Володільцем і розпорядником персональних даних є Товариство з обмеженою відповідальністю «Старлайт Діджитал», 03113, м. Київ, вул. Шевцова 1.


9.1.10. Ваші права, як суб’єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «про Захист персональних даних»:

- знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

- отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються ваші персональні дані;

- на доступ до своїх персональних даних;

- отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються ваші персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

- пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

- пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

- на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

- звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого верховної Ради України з прав людини або до суду;

- застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

- вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

- відкликати згоду на обробку персональних даних;

- знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

- на захист від автоматизованого рішення, яке має для вас правові наслідки.


9.2. Файли cookies, які використовуються Teleportal:

9.2.1. Користувач дає свою згоду на використання Адміністратором файлів cookies, за допомогою яких на Пристрій Користувача, по мережі Інтернет передаються ідентифікаційні текстові файли, які дозволяють зберігати індивідуальну інформацію про нього та ідентифікувати його при подальшому використанні Teleportal та інструментів аналітики третіх осіб, як передбачено п.п. 9.2.4.

Файли cookies використовуються для збирання анонімних даних та статистики використання Користувачем Teleportal. Вони допомагають виміряти ефективність Teleportal, вдосконалити та налаштувати контент, зробити використання Teleportal зручнішим.


Сесійні файли cookies 

Ці файли cookies існують лише протягом сеансу. Вони зникнуть з Пристрою, коли ви вимкнете його або закриєте веб-переглядач.

 

Постійні файли cookies

Ці файли cookies залишаються на Пристрої навіть після закриття веб-переглядача або вимкнення Пристрою. Вони активуються щоразу, коли Користувач відвідує Teleportal і мають унікальний ідентифікатор. Це необхідно для індивідуалізації функціоналу Teleportal.


9.2.2. Адміністратор може використовувати файли cookies, у тому числі для:

- зберігання облікових даних Користувача, необхідних для автоматичного входу в його Обліковий запис, без необхідності повторного введення Користувачем таких даних. Також, для збереження налаштувань Користувача за попередніми відвідуванням Teleportal (країна, мова тощо), запам'ятовування відповідей на питання, адресовані Користувачам Teleportal (наприклад, стать, вік тощо);

- отримання детальних технічних даних про дії Користувача на Teleportal, наприклад, відомості про останнє відвідування сторінки, зокрема, відвідуваних сторінок і часу, проведеного на них, обрані фрагменти Teleportal, інтервал між кліками кнопки миші. Завдяки цьому Адміністратор може визначити найпопулярніші розділи Teleportal і поліпшити якість надання їм послуг;

- отримання інформації про переглянуті Користувачем рекламно-інформаційні матеріали.


9.2.3. Користувач може відмовитись від використання файлів cookie, вибравши відповідні налаштування у своєму веб-переглядачі:

- Для Chrome, будь ласка, відвідайте цю сторінку Google: https://support.google.com/accounts/answer/32050
- Для Internet Explorer, будь ласка, відвідайте цю сторінку Microsoft: http://support.microsoft.com/kb/278835
- Для Firefox, будь ласка, відвідайте цю сторінку Mozilla: https://support.mozilla.org/en-US/kb/delete-cookies-remove-info-sites-stored
- Для Safari, будь ласка, відвідайте цю сторінку Apple: https://support.apple.com/kb/PH21411?locale=en_US

У випадку відмови від використання файлів cookies, певні функції Teleportal можуть стати недоступними Користувачу.


9.2.4. На Teleportal використовуються інструменти третіх осіб для аналітики та управління рекламою.

Ці інструменти можуть використовувати файли cookie, які можуть збирати таку інформацію:

- IP-адресу,

- назву і версію веб-переглядача, операційної системи;

- про частоту та тривалість використання Користувачем Teleportal,

- про контент, який Користувач переглядає,

- з якого сайту було здійснено перехід на Teleportal,

- на який сайт Користувач перейшов з Teleportal,

- іншу інформацію, яка надає можливість проаналізувати як використовується Teleportal.

Ці дані обробляються відповідними службами аналітики таких третіх осіб для цілей маркетингу, статистики, персоналізації реклами. Інструменти аналізу можуть також передавати ці дані третім особам у випадках, коли це вимагається законом, або якщо такі треті особи є обробниками даних на підставі відповідних договорів із Адміністратором.

На основі аналізу попередніх відвідувань Teleportal відбувається, зокрема, показ релевантної реклами.

Детальніше про використання персональних даних компанією Google можна ознайомитись за посиланням: https://policies.google.com/technologies/partner-sites


Якщо у вас виникли запитання стосовно обробки ваших персональних даних у зв’язку із використанням Teleportal, ви можете звернутись за адресою: [email protected]


 

10. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

10.1. Адміністратору належать всі виключні майнові права інтелектуальної власності на Teleportal. Майнові права інтелектуальної власності на Контент належать відповідним Правовласникам. Будь-яке використання Teleportal або Контенту, розміщеного на ньому, крім способів, дозволених Угодою, без попереднього письмового дозволу Адміністратора або Правовласників Контенту категорично заборонено.

10.2. Якщо інше прямо не передбачено в Угоді або вказано Адміністратором, доступ до Перегляду і / або прослуховування Контенту на Teleportal надається Адміністратором виключно для особистого некомерційного використання Користувачами з метою ознайомлення з ним виключно за допомогою Teleportal, без права на збереження (в тому числі копіювання/завантаження) зазначеного Контенту в пам'яті Пристроїв Користувачів, а також без права на інше використання Контенту, яке не визначене в Угоді, в тому числі продаж, інше відчуження, модифікацію, публічний показ, публічне виконання, доведення до загального відома, розповсюдження і т.п. За порушення прав інтелектуальної власності Адміністратора, Правовласників Контенту або третіх осіб Користувач несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України та міжнародно-правових норм.

10.3. У разі публічного використання Контенту або іншої інформації, наданої на Teleportal, в різного роду розважальних закладах, місцях проведення дозвілля і т.п. у будь-який спосіб, організатори такого публічного використання несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України і самостійно вирішують претензії Правовласників і / або третіх осіб, пов'язаних з таким використанням.

10.4. За Адміністратором залишається право без повідомлення Користувача в будь-який момент видаляти з Teleportal будь-який Контент, розміщений у ньому.

 

11. ДОДАТКОВІ УМОВИ

11.1. Угода знаходиться на Teleportal у вільному доступі для Користувача. Діюча редакція Угоди доступна за адресою: https://teleportal.ua/agreement

11.2. До Угоди застосовується законодавство України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

11.3. Угода укладається на невизначений термін і поширює свою дію на Користувачів з моменту здійснення факту використання Teleportal.

11.4. Всі суперечки, розбіжності, вимоги та претензії за Угодою повинні вирішуватися шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди між Сторонами шляхом переговорів, спір підлягає вирішенню в судовому порядку за місцезнаходженням Адміністратора згідно з чинним законодавством, що застосовується до Угоди.

11.5. Недійсність (нікчемність) або невідповідність в межах чинного законодавства будь-якого з положень Угоди не впливає на дійсність її інших положень. Якщо будь-яке з положень Угоди буде визнано недійсним (нікчемним), Адміністратор на свій розсуд може замінити його іншим положенням, яке буде в найбільшій мірі відповідати змісту заміненого положення, але при цьому бути дійсним.

11.6. Заголовки в Угоді наводяться для зручності і не впливають на тлумачення змісту статей Угоди.

11.7. Всі терміни, які в тексті Угоди пишуться з великої літери, мають ті значення, які наведені для них в Угоді та їх значення поширюються на всі словоформи як однини, так і множини. Інші терміни, які використовуються Угоді і не визначені ним, мають такі значення, які визначені в чинному законодавстві, що застосовується до Угоди. Слова «включаючи» і «в тому числі» мають на увазі також поняття «без обмежень».

11.8. Будь-яке зобов'язання сторони не здійснювати будь-яку дію включає в себе зобов'язання не допускати вчинення такої дії.

11.9. Угоду складено українською мовою.

11.10. У разі будь-яких питань, повідомлень, пропозицій, скарг щодо Teleportal Користувач може звернутися до Адміністратора шляхом надсилання відповідного листа на юридичну адресу Адміністратора: 03113, Україна, м Київ, вул. Івана Шевцова, 1 або на електронну адресу: [email protected] .