Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Анастасія Остреїнова

актриса серіалу «Медфак»


Дата народження: 29 червня

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Рак

Сімейний стан: заміжня

 

Біографія Анастасії Остреїнової – актриси серіалу «Медфак»

Настя Остреїнова почала свій акторський шлях як усі артисти-новачки – з Київського національного університету театру, кіно й телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Однак молода абітурієнтка ніяк не могла визначитися з майбутньою професією – сцена та головні ролі чи екран телевізора. Тому вирішила вступити на два факультети:

  • театрального мистецтва;

  • кінематографії та телебачення.

Та під час навчання Анастасія Остреїнова зрозуміла: її життя буде тісно переплетене з театром і кінематографом…


Актриса молодіжної комедії «Медфак» Настя Остреїнова

Нещодавно в біографії Анастасії Остреїнової з’явилася перша серйозна кіноробота – молодіжний ситком «Медфак» від Нового каналу. У серіалі актриса зіграла студентку Раю – сором’язливу та наївну товстулю, яка мріє стати дитячим лікарем. Чому ним? Рая до смерті боїться крові та уколів, тому й обрала професію педіатра.

Друзів у Раї мало, з хлопцями не спілкується, а її єдина розрада – мамині передачки та телевізор, без якого вона не може жити. Ба більше, у гуртожитку Рая – знавець усіх сучасних серіалів, талант-шоу та реаліті. Однак чи зможе вона змінити своє життя та нарешті забути про самотність? Дізнайтеся в серіалі «Медфак»!

 

Цікаві факти з біографії Анастасії Остреїнової:

  • для актриси серіалу «Медфак» найголовніше в житті – саморозвиток. Настя переконана, спочатку потрібно реалізуватися, знайти себе та своє місце у світі, а вже тоді думати про сім’ю та дітей;

  • доброта та чесність – це дві якості, які Анастасія Остреїнова найбільше цінує в людях;

  • джерело натхнення, ковток свіжого повітря та запал Насті – любов. Саме це почуття спонукає дівчину творити та продовжувати розвиватися в улюбленій справі.

Анастасія Остреїнова на Teleportal