Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Анна Гальєрс

експерт «Слідство ведуть екстрасенси»


Життя у Великобританії: сімейні проблеми


Анна Гальєрс народилася в сім'ї помічниці Лордів у парламенті та композитора. У сім'ї майбутньої фіналістки «Битви екстрасенсів», як у справжніх англійців, панував режим і порядок.

Життя Анни Гальєрс було не таким вже легким. Майбутня екстрасенс працювала звичайним секретарем.

На роботі Анна Гальерс познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Колліном. Це був складний чоловік, який намагався підпорядкувати волю дружини своїм бажанням. Анна Гальєрс відмовилася від усіх своїх прагнень, щоб підлаштуватися під чоловіка. Вона намагалася стати звичайною тихою домогосподаркою, яку не цікавить нічого, крім чоловіка, дітей і каструль. Анна завжди відчувала, що таке життя - не для неї, але що не зробиш заради коханої людини?


Діти Анни Гальерс


Анна Гальєрс стала матір'ю двох чудових дівчаток - Джемми і Стефані. Одним із найбільш переломних моментів у житті майбутнього екстрасенса стала хвороба однієї з дочок.

Шестирічній Джеммі поставили страшний діагноз: лейкемія. Два довгих складних роки Анна присвятила боротьбі з хворобою дочки. Сталося справжнє диво - маленька Джемма перемогла рак.

Поки дочка хворіла, Анна Гальерс почала активно практикувати спілкування з духами. Колліну не сподобалося дивне захоплення дружини.


Кардинальні зміни в житті екстрасенса


Коли дочки Анни Гальєрс виросли, вона пішла на кардинальні заходи - звільнилася з роботи і пішла від чоловіка.

Вона почала займатися приватною практикою як екстрасенс. Анну Гальєрс почали запрошувати на телебачення - спочатку у Великобританії, а потім і за кордоном. Вона дійшла до фіналу в британській версії «Битви екстрасенсів», а потім стала учасницею українського шоу.

В Україні Анна Гальєрс дійшла до фіналу сьомого і десятого сезонів «Битви екстрасенсів» і стала постійним експертом проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Анна Гальєрс на Teleportal