Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Анна Гуляєва

танцівниця, актриса серіалу «Медфак»


Дата народження: 19 листопада

Місце народження: м. Харків, Україна

Знак зодіаку: Скорпіон

Сімейний стан: незаміжня


Анна Гуляєва: біографія актриси серіалу «Медфак»

Рідні та близькі Ані з дитинства прищеплювали дівчинці любов до мистецтва. Ще в школі Анна Гуляєва закінчила музичний заклад за класом фортепіано. Заняття музикою зробили з дівчини справжню творчу особистість. Тоді їй ніби зробили мистецьке щеплення, після якого біографія Анни Гуляєвої поповнилася:

  • професійними заняттями хореографією;

  • уроками гри на гітарі;

  • курсами зі співочої майстерності.

Після 9-го класу дівчина вирішила опанувати ази акторства. Для цього вона вступила до Харківської державної академії культури на спеціальність «акторська майстерність». А після підготовчої освіти Ані Гуляєвій відкрився шлях до популярного серед артистів Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого.


Початок акторської кар’єри в біографії Анни Гуляєвої

Першу кінороль Аня отримала ще під час навчання в харківській академії. У 2010 році їй запропонували епізодичну роль у серіалі «Ливарний». Дівчина відразу погодилася на привабливу пропозицію, адже це був шанс познайомитися з відомими продюсерами та режисерами.


Актриса серіалу «Медфак» Анна Гуляєва

Нещодавно на телевізійні екрани вийшов новий комедійний ситком від Нового каналу «Медфак». Аня теж узяла участь у зйомках серіалу, де вона отримала роль Тані Коновалової – доньки викладача Коновалова. Героїня комедії дуже схожа з Анею Гуляєвою: вони обоє обожнюють фотографію, музику та малювання. А ще Таня дуже принципова та самостійна. До речі, через свого татуся дівчина страждає від постійної уваги студентів. Як вона чинить їм опір? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн усі серії «Медфак» на сайті Teleportal.ua.


ФІЛЬМОГРАФІЯ

Рік

Фільми та серіали

2019

ситком Медфак

Сонячний листопад

Серце матері

2018

Подорож до середини душі

Контакт

2017

Жіночий лікар-3

2012

Крик у тиші

2010

Ливарний

Анна Гуляєва на Teleportal