Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Артемій Єгоров

актор театру та кіно, режисер, сценарист, музикант, співак, автор пісень


Дата народження: 30 листопада 1990

Місце народження: м. Одеса, Україна

Знак зодіаку: Стрілець

Сімейний стан: неодружений


Артемій Єгоров за вісім років акторської кар’єри встиг стати улюбленцем мільйонів глядачів. Проте для того, аби заслужити народне визнання, він змінив багато професій.


Життя Артемія до акторства

Грати в театрі та кіно — це була найзаповітніша мрія Єгорова. Ще у 4-річному віці, переглянувши голлівудський фільм про лицарів, хлопець уявляв себе героєм, який рятує дівчину від небезпечного та злого дракона. Із цього часу Артемій почав активно втілювати свою мрію в життя.

Але дорога до визнання виявилася досить довгою. Майбутній актор у 2004 році вступив до автодорожнього технікуму, далі — у 2009 — на факультет психології Відкритого міжнародного інституту розвитку людини «Україна». Єгоров довгий час не міг знайти себе, сумнівався… І врешті-решт професія актора з’явилась у біографії Артемія Єгорова у 2009–2011 роках. Тоді він навчався в студії акторської майстерності «Успіх» при Одеській кіностудії, а після — у Театрі-студії сінема-центру «Тур де Форс».


Театр у біографії Артемія Єгорова

В Одеській кіностудії Артемій познайомився зі своєю першою викладачкою Наталею Князевою. Вона навчила його акторської майстерності, а далі запропонувала Єгорову місце у своєму театрі. Він віддав цій роботі 5 років. Артемій називав ці часи справжнім голодним акторським періодом. У кіно їх не запрошували, а матеріальне становище бажало бути кращим. Єгоров мусив освоювати професію вантажника, прибиральника, аніматора й навіть сушиста. Але, попри всі падіння, бажання бути актором його не покидало.


Кінокар’єра Артемія

У 2012 році він дебютує в статусі актора фільмів у стрічці «Особисте життя слідчого Савельєва». Далі він грав переважно другорядні ролі. Першу головну роль Артемій Єгоров отримав у фільмі «Ноти кохання». Після цього на нього звалюється визнання та глядацька любов.

Цієї зими на каналі ICTV Артемій Єгоров взяв участь у зйомках детективного серіалу «Розтин покаже». До речі, саме тут він грає головну роль — професіонального оперативника Олега, який веде розслідування, затримання та погоні.

Дивитися детективний серіал «Розтин покаже» можна разом із Teleportal. Шукай нові серії відразу після ефіру на ICTV.


ФІЛЬМОГРАФІЯ

 

Рік
Фільми та серіали
2019
детективний серіал «Розтин покаже»
Місто закоханих
2018
Копи на роботі
Нелегали
Соломонове рішення
Тінь кохання
2017
Зустрічна смуга
Ноти кохання
Список бажань
2016
Бебі-бум
Схід-Захід
Маестро
На лінії життя
Потрійний захист
2015
Анка з Молдаванки
Прокурори
2014
Гордіїв вузол
Сни
Син за батька
Світло і тінь маяка
2013
Станиця
2012
Особисте життя слідчого Савельєва