Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Азаль Аль-Намрі

героїня серіаліті «7Я Рози»


Місце народження: м. Київ, Україна


Азаль — наймолодша донька в сім’ї Аль-Намрі. Дівчина справжнісінька оптимістка, енерджайзер і стовідсотковий романтик. Азаль для своїх сестер «рятувальне коло», на неї завжди можна покластися. У допомозі дівчина ніколи не відмовить.


Сім’я в біографії Азаль Аль-Намрі

Родина для Азаль — це приклад турботи, доброти і справедливості. Вважає, що сім’я має надреальну силу, яка оберігає всіх її членів. З уважністю ставиться до сімейних цінностей, бо це індивідуальна риса, яку потрібно берегти й леліяти. Із сестрами вона справжня подруга. Ліза допомагає Азаль розібратися в любовних проблемах. До Ріям звертається за порадою «сімейного психолога». А найстарша Роза передає дівчині свій життєвий досвід. Це і зробило Азаль значно зрілою на свої 19 років.


Особисте життя юної леді

Азаль Аль-Намрі зовсім не переживає за обранця свого серця. Переконана, має ще достатньо часу жити у своє задоволення. Але не сторониться уваги сильної частини людства. Навпаки, Азаль обожнює компліменти, квіти й милі знаки уваги. Проте в мріях прагне зустріти одне кохання на все життя.


Кар’єра в біографії Азаль Аль-Намрі

Як і всі сестри, Азаль хоче присвятити своє життя лікарській справі. Вона — майбутній стоматолог. З дитинства дуже любила відвідувати зубний кабінет і спостерігати за процесом створення посмішки. Тепер Азаль сама прагне дарувати людям ідеальну й чарівну усмішку. Сестри підсміховуються над дівчиною, мовляв, зуб — це не орган, а значить стоматолог — не лікар.


Азаль і телебачення

Дівчина відразу підхопила авантюрну ідею старшої сестри: розповісти про життя їхньої сім’ї. Без зайвих вагань погодилася на зйомки серіаліті «7Я Рози». Уже цієї весни кожен зможе доторкнутися до найціннішого скарбу сім’ї Аль-Намрі. Дивитися онлайн «7Я Рози» ви можете разом із Teleportal. Шукайте нові випуски відразу після ефіру на Новому каналі.


Азаль Аль-Намрі НА teleportal