Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Єлизавета Потоцька

актриса серіалу «Медфак»


Дата народження: 13 липня

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Рак

Сімейний стан: незаміжня

 

Реальність і серіал: біографія актриси комедії «Медфак» Єлизавети Потоцької

Ліза в ситкомі Нового каналу «Медфак» зіграла роль Ксені – затятої спортсменки, яка схиблена на здоровому способі життя. Дієти, фітнес, йога, стретчинг, вегетаріанство – найважливіше в гуртожитському житті Ксенії. Позаочі сусідки та студентські друзі називають її «ходячим калькулятором калорій». У реальності Єлизавета Потоцька теж шаленіє від спорту! Ба більше, вона навіть створила власний рецепт схуднення:

  • багато ходити. Якщо немає змоги піти в спортзал чи вранці зробити зарядку, то варто відмовитися від громадського транспорту та «намотувати» кілометри містом;
  • з-поміж активного та лінивого відпочинку потрібно вибирати завжди перший! Адже це не тільки можливість забути про важкість сірих буднів, а й чудовий і приємний метод підтримки тонусу тіла;
  • і козир Єлизавети Потоцької – серфінг. Для актриси серіалу «Медфак» хвилі та дошка це найкращий спосіб схуднення. До речі, Ліза переконує, не потрібно купувати дорогі квитки на екзотичні острови – посерфити можна й у столиці!

 

Щодо інших якостей своєї екранної героїні, то Єлизавета Потоцька запевняє: з Ксенією вони надзвичайно схожі. Окрім однієї риси – повчання. У житті Ліза б ніколи не насідала на вуха людям, які не слідкують за своєю фігурою. От як, наприклад, Ксеня веде боротьбу з Раєю через здоровий спосіб життя. У Раї інші цінності – вона любить смачно і шкідливо поїсти та й на продукти не звертає значної уваги.

 

Хочете власноруч порівняти особистість Лізи та її сценічний образ? Тоді дивіться онлайн усі серії молодіжного ситкому «Медфак» (Новий канал) на сайті Teleportal.ua.

Єлизавета Потоцька на Teleportal