Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Євген Сморигін

актор, телеведучий, продюсер, сценарист

 

Дата народження: 28 cічня 1979

Місце народження: м. Мінськ, Білорусь

Знак зодіаку: Водолій

Сімейний стан: одружений


Євген Сморигін: початок шляху

Майбутній український «дизель» Євген Сморигін народився 28 січня 1979 в Мінську. У три роки хлопчик почав заїкатися, але це не завадило його блискучій кар'єрі гумориста.

Ще в школі Євген Сморигін почав грати в команді КВК «ЧП», яка з часом змогла прорватися в Вищу лігу.

За фахом Євген Сморигін – актор оперети. Він закінчив Білоруську державну академію мистецтв.


Життя актора після КВК

У 2007 році команда «ЧП» розпалася, але на цьому акторська кар'єра Євгена Сморигіна не закінчилася. Він брав участь у багатьох телевізійних проектах – був актором, ведучим, сценаристом. У 2009 році його навіть номінували на премію «Телевершина» в рідній Білорусі.

У 2015 році Євген Сморигін став співавтором сценарію повнометражного фільму «Пристойні люди». Він же зіграв в ньому головну роль.

Зараз актор живе і працює в Києві. З 2015 року він приєднався до дружнього колективу «Дизель Студіо». Актора можна побачити і на сцені в проекті «Дизель шоу», і в скетчкому «На трьох».

У 2018 році він Євген Сморигін зіграв багатодітного батька в серіалі ICTV «Татусі». Для актора ця роль – рідна і звична, адже у нього дійсно троє дітей!


Євген Сморигін у комедії «Вижити за будь-яку ціну»

У серіалі актор приєднався до своїх колег – Вікторії Булітко і Олександра Бережка. Вони грають головних героїв, яким доводиться уживатися в одній квартирі з батьками. Євгену дісталася невелика, але яскрава роль. У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» актор зіграв дідуся-алкоголіка.


Особисте життя Євгена Сморигіна

Євген Сморигін одружений, в їхній родині – два сини і дочка. Весь свій вільний час гуморист намагається проводити з рідними.

Старший син актора Олексій - вже маленька зірка. Він знімався разом з батьком у багатьох серіях скетчкому «На трьох». Юний талант вже навіть підкорив велику сцену – він виступав на концерті «Дизель шоу» в одному з найбільших концертних залів Києва.

Актор любить тихий, спокійний відпочинок. Він вміє в'язати, вишивати хрестиком і смачно готує. Ось, що означає – троє дітей!


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік

Фільми та серіали

2018Татусі
2015-2019На трьох
2016Готель Елеон
2015Пристойні люди
2014Творці
Доки Станиця спить
Мами-3
Брат за брата-3
2013Полярный рейс
2011Три сестри
Кульбаба