Гліб Михайличенко

актор театру та кіно


Молодий актор Гліб Михайличенко закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого в 2019 році


Незважаючи на юний вік, Гліб Михайличенко вже робить успіхи і в театрі, і в кіно


Гліб задіяний у виставі Театру на Подолі «Каїн XVIII». Це казка на сучасний лад, де є і історія любові, і старий король. Але живуть герої в світі сучасних технологій, так що цей спектакль цікавий навіть зовсім юному глядачеві.

Гліб Михайличенко грав в одній із серій третього сезону телесеріалу «Жіночий лікар». Головний герой цього серіалу - акушер-гінеколог, який працює над ультра-сучасною наукової розробкою.

У 2018 році Гліб зіграв у мелодрамі «Затемнення». Цей фільм - історія про кохання, яку головний герой проніс через роки. Однак цей сюжет мало схожий на казку. Сила пристрасті призводить до трагічних наслідків.


Гліб Михайличенко зіграв в ще одній мелодрамі - «Спадкоємиця мимоволі»


Це фільм про бідну студентку, яка випадково дізналася про те, що вона - спадкоємиця давнього роду, чиє коріння йде глибоко в часи Київської Русі. І тоді її життя, яка завжди крутилася між навчанням, підробітком, і смішними Студентське кохання, круто змінилася.


У 2019 Гліб Михайличенко приєднався до команди акторів нового серіалу СТБ «За вітриною». Це - перша «справжня» роль Гліба в кіно.


Серіал «За вітриною» розповідає історію провінційної продавщиці Галі, яка намагається знайти своє місце під сонцем. Дівчина намагається заробити достатньо грошей, щоб прогодувати і себе, і своїх двох братів. Паралельно з цим вона безнадійно закохується в підприємця Андрія Вєтрова - красивого, молодого і багатого.

Гліб Михайличенко грає одного з братів Галі.

Крім роботи в театрі та кіно, Гліб Михайличенко захоплюється і іншими видами творчості.

Молодий актор любить співати, грає на гітарі, займається спортом - футболом, баскетболом, волейболом.


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік

Фільми та серіали

2019
За вітриною
2018
Спадкоємиця мимоволі
Затемнення
2017
Жіночий лікар-3
Гліб Михайличенко НА teleportal