Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ігор Качур

Актор театру та кіно


Вік: 21 рік

Рідне місто: м. Київ, Україна

Сімейний стан: неодружений


Ігор Качур – актор-початківець театру й кіно. Освіту здобув у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого на курсі Б. Бенюка. Зі своїм учителем у 2017 році підкорив Міжнародний фестиваль студентської творчості країн Азії та Європи, на якому отримав нагороду за кращу чоловічу роль у постановці «Король Лір».

Сьогодні працює в київському театрі «Актор», де брав участь у п'єсах «Здрастуйте, я ваша тітка» і «7 розгніваних джентльменів». Роль у кіноіндустрії з'явилася в біографії Ігоря Качура у 2016 році. Молодий актор зіграв у детективі «Поганий хороший коп» телеканалу ICTV – історії про двох напарників, які проводять розслідування в умовах похмурого міста та вельми корумпованих органів влади. Ніхто з них не довіряє іншому. Але їм доводиться шукати шляхи взаємодії.


Ігор Качур у серіалі «За вітриною»


Творчий шлях у кіно Качур починав із жанру детектива, криміналу й екшна. Але в цьому році йому доведеться з'явитися на екранах у романтичній мелодрамі «За вітриною». Картина познайомить глядача з головною героїнею – Галею, яка приїхала в столицю, щоб знайти краще життя, щастя та любов. Волею випадку вона закохується у свого боса – успішного бізнесмена Андрія Вєтрова. Але чи зможе він звернути увагу на сіру мишу? Дивись уже 28 січня на Teleportal.ua.


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік
Фільми та серіали
2019
За вітриною
2018
За правом любові
2017
Ментівські війни. Київ
2016
Поганий хороший коп
Ігор Качур НА teleportal