Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Іван Супрун

іміджмейкер


Місце народження: м. Київ, Україна


Яскравий, неординарний, сміливий і експериментальний… Цей список можна ще продовжувати і продовжувати. Іван Супрун надзвичайний естет, який із першого погляду може визначити стиль будь-кого. Але які скелети в шафі приховує Іван?


Біографія Івана Супруна

Відчуттям прекрасного Іван наділений зі шкільних років. Кольори, поєднання, експерименти — до цього тяжіло нутро стиліста. У юності Іван Супрун прагнув показати назагал свій потяг до краси й творчості. Тому вступив до КНУТКiТ ім. І. Карпенка-Карого на факультет режисера телебачення й організатора кінотелевиробництва. До речі, Іван вибрав ту професію, яка була йому до душі, і з особливою відзнакою закінчив рідний ВНЗ. Стиліст згадує, студентські роки були одним із найкращих періодів його життя.


Кар’єра Івана Супруна

Мрія стати іміджмейкером переслідувала Івана ще з дитинства. Він марив створювати образи з нуля: стрижка, макіяж, одяг. Наполегливість і бажання бути на своєму місці привели чоловіка до міжнародної французької компанії Dessange. Ця робота навчила й загартувала його на 100%. А далі Іван був впевнений у власному виборі й силах. Він пройшов кастинг на телебаченні як персональний стиліст і паралельно почав професійно займатися іміджмейкерством.


Нове амплуа Івана

У біографії Івана Супруна - нова зіркова роль. Нещодавно на Новому каналі стартував найстильніший проект країни «Подіум», де чоловік став суддею і фешн-експертом. Його знання і вміння нестандартно підходити до створення образу допомагають знайти нові дизайнерські кадри в індустрії моди. На проекті Іван справедливий, прямолінійний і професійний.


Спостерігати за Іваном ви можете на Teleportal.ua. Шукайте нові випуски «Подіум» відразу після ефіру на Новому каналі.

Іван Супрун на Teleportal