Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Катерина Тишкевич

актриса серіалу «Медфак»


Дата народження: 18 вересня

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Діва

Сімейний стан: заміжня

 

Катерина Тишкевич: біографія актриси «Медфак»

Молода, амбіційна та талановита артистка народилася в сім’ї медиків. Тому сумнівів щодо майбутньої професії не було – ще один лікар. Однак Катя не поділяла бажання батьків і в 10-річному віці поставила рідних перед фактом: вона хоче бути актрисою. Тато та мама не переконували доньку продовжити сімейну справу та мовчки віддали Катерину Тишкевич до київської театральної студії.

Актриса серіалу «Медфак» живе за принципом: у житті потрібно спробувати все! На кар’єрі артистки Катя не зупинилася. Дівчина вирішила спробувати свої сили в модельному бізнесі. Ба більше, вона навіть здобула титул «Мініміс перлина Півдня» на одеському фестивалі краси.

Та на цьому юна красуня не припинила пошуки свого «я» та місця у світі. У біографії Катерини Тишкевич є згадка про кар’єру телеведучої. Катя вела програму «Тільки для дівчат» на одеському телеканалі. Однак після довгих пошуків самої себе все ж вирішила зупинитися на акторській професії…

 

Перші кроки до визнання

Катерина закінчила престижну акторську альма-матер – Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Професійний дебют відбувся вже в студентські роки. Тоді Катерина Тишкевич отримала свою першу роль у театральній виставі «У пошуках радості», де вона зіграла негативну роль.

Однак перший великий досвід Катя отримала під час зйомок серіалу «Безсмертник». Тоді 19-річній актрисі довелося вивчати по 20–30 сторінок сценарного тексту. До речі, саме на знімальному майданчику «Безсмертник» Катерина Тишкевич зустріла кохання свого життя – актора Валентина Томусяка.

 

Катерина Тишкевич – актриса молодіжної комедії «Медфак»

У новому ситкомі «Медфак» від Нового каналу Катя зіграла легковажну, авантюрну та меркантильну Жанну. Дівчина йде на все, заради визнання одногрупників. Проте до чого доведе гонитва за славою? Відповідь дивіться онлайн у серіалі «Медфак» на сайті Teleportal.ua.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ

Рік

Фільми та серіали

2019

ситком Медфак

Місто закоханих

Будь що буде

Чужий гріх

Кримінальний журналіст

2018

Сьомий гість

Віддай мою мрію

Обмани себе

Ніщо не трапляється двічі

Краса потребує жертв

Аметистова сережка

2017

Що робить твоя дружина?

Хороший хлопець

Невиправні

Ментівські війни. Одеса

Усе ще буде

Догори дриґом

2016

Зведені сестри

Провідниця

На лінії життя

Східні солодощі

2015

Клан ювелірів

Безсмертник

2014

Швидка допомога

Особиста справа

Повернення Мухтара-9

2013

Сашка

Жіночий лікар-2

Катерина Тишкевич на Teleportal