Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Хаял Алекперов

експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси», суддя «Битви екстрасенсів»


Дата народження: 23 вересня 1979

Місце народження: м. Гянджа, Азербайджан

Знак зодіаку: Діва


Дитинство і юність ясновидця

Хаял народився 23 вересня 1979 року в азербайджанському місті Гянджа. Папа майбутнього переможця «Битви екстрасенсів», фізик за освітою, скептично ставився до всього паранормального і не вірив у те, що у людини можуть бути надприродні здібності.


Військова кар'єра

Спочатку Хаял Алекперов вирішив наслідувати прикладу батька і вступив до військового училища. Після навчання він досить довго залишався на військовій службі, але після неприємного інциденту йому довелося залишити свою посаду. Пізніше він отримав освіту за спеціальністю «релігієзнавство».


Хаял Алекперов і «Битва екстрасенсів»

До участі в популярному українському містичному проект Хаял вже пробував свої сили на телебаченні. Він боровся за звання кращого екстрасенса в шоу «Ekstra hiss» - азербайджанському аналозі «Битви екстрасенсів». Він дійшов до фіналу, але перемогти не зміг, так як перед цим переніс важку хворобу.

Після цього Хаял Алекперов став учасником сьомого, а потім і десятого сезону популярного українського шоу «Битва екстрасенсів». Він двічі став переможцем проекту і отримав почесне місце в журі. Отриманий за перемогу у сьомому сезоні гонорар Хаял  Алекперов витратив на лікування тяжко хворої матері.

Також Хаял Алекперов є одним із постійних експертів проекту «Слідство їдуть екстрасенси». У цій програмі переможці та фіналісти «Битви екстрасенсів» працюють у парах. Кожен випуск вони беруться за нову справу. Найчастіше експерти розслідують містичні історії з минулого, нерозгадані вбивства, зникнення і так далі.

Крім цього, Хаяла Алекперова регулярно запрошують в якості експерта і на інші проекти. Наприклад, він робив астрологічні прогнози для спеціальної рубрики передачі «Все буде добре».

Крім участі в телевізійних проектах, Ганьбив Алекперов займається приватною практикою як ясновидець і астролог.