Костянтин Данилюк

Актор театру та кіно


Дата народження: 7 липня 1969

Місце народження: м. Черкаси, Україна

Знак зодіаку: Рак

Сімейний стан: одружений


Костянтин Данилюк хотів стати актором з дитинства. Після того, як розвіялося бажання перетворитися на другого Пеле. Акторську освіту він здобув у Дніпропетровському театральному училищі, однак відразу виступати на сцені не став. Почалися «лихі 90-і», треба було годувати сім'ю – і Данилюк влаштувався працювати бухгалтером. Тільки через вісім років після закінчення вузу в 1998 актор таки знайшов дорогу до храму театрального мистецтва – театр-студію імпровізації «Чорний квадрат», де грає і сьогодні.


Кінобіографія Костянтина Данилюка дуже багата і нараховує близько 100 фільмів. Популярність прийшла до актора після зйомок у культовому детективі «Повернення Мухтара». Є в арсеналі театрала і кілька головних ролей:


  • Едуарда Андрійовича Красовського – потомственого дворянина, чиї предки втекли від більшовиків у Лондон, Данилюк зіграв у романтичній комедії «Рецепт кохання». Прем'єра відбулася на телеканалі СТБ у 2017 році.
  • Бориса Кравця в багатосерійній мелодрамі «Клан ювелірів», який вийшов в ефірі ТРК «Україна» у 2015 році. Це історія сучасних Ромео і Джульєтти – Зої та Тимура – дітей двох ворогуючих кланів, які пішли наперекір бажанням своїх родичів і боролися за любов.
  • Миколи Дмитровича Черкасова в серіалі «Дворняжка Ляля», у якому розкрита історія незвичайних відносин циганки Лялі Рубінової та сина багатіїв Сергія. Якось вночі Ляля вирішила пограбувати особняк. Її застукали, але замість поліції, покликали... заміж. Дівчина потрапляє в складні перипетії та сплетіння стосунків, боргів, симпатій і ненависті. Ляля бореться, щоб вижити та знайти любов.


Костянтин Данилюк і зйомки серіалу «За вітриною»


Зовсім скоро ми побачимо українського актора в серіалі «За вітриною», прем'єра якого відбудеться на телеканалі СТБ 28 січня 2019 року. Це буде зворушлива історія любові провінціалки Галі й успішного молодого бізнесмена Андрія Вєтрова.


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік
Фільми та серіали
2019
За вітриною
Таємниці
2018
Сестри у спадок
За правом любові
Перший раз пробачається
Жити заради любові
Ангеліна
2017
Той, хто не спить
Специ
Рецепт кохання
Пес – 3
Відчайдушний домогосподар
Каблучка з рубіном
Покоївка
Час хризантем
Всупереч долі
Райське місце
2016
Свій чужий син
Поганий хороший коп
Співачка
Коли минуле попереду
2015
За законами воєнного часу
Клан ювелірів
Безсмертник
2014
Дворняжка Ляля
2013
Такі красиві люди
Криве дзеркало душі
2012
Порох и дріб
Жіночий лікар
2009
Свати – 3
Повернення Мухтара – 5
2007
Повернення Мухтара – 4
2006
Повернення Мухтара – 3
2005
Повернення Мухтара – 2