Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Леся Нікітюк

Українська телеведуча


Дата народження: 19 жовтня 1987

Місце народження: м. Хмельницький, Україна

Знак зодіаку: Терези

Нагороди: «Найуспішніша жінка 2017 року» в номінації «Телеведуча року», Cosmopolitan Awards (2018) у номінації «Ведуча року»


Біографія Лесі Нікітюк – ведучої шоу «Хто проти блондинок?»


Спочатку світ познайомився з Лесею Нікітюк, як з блискучою героїнею замальовки КВН «Галя, я в маршрутці». Усі сміялися до сліз і рекомендували подивитися друзям. На платформі YouTube відео з виступом Лесі за команду «Торнадо Люкс» набрало рекордних 5 800 000 переглядів! Пізніше дівчині випав щасливий квиток під назвою «Орел і Решка», де вона остаточно і безповоротно закохала в себе Україну.


Народилася майбутня зірка Леся Нікітюк у творчій родині. Не дивлячись на те, що батьки працюють в ВАТ «Укрелектроапарат», а не на театральній сцені, мама Лесі грає на баяні і співає в хорі, а бабуся заробила репутацію найкращої тамади в окрузі. Майбутня ведуча Нікітюк у школі подавала великі надії в плаванні, але вирішила не пов'язувати життя з професійним спортом. У графі «Вища освіта» в біографії Лесі Нікітюк назавжди закарбувалася Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія. Дівчина закінчила її за спеціальністю «Вихователь дошкільних установ», але так і не працювала в цій сфері.


На телеекрани Лесі вдалося потрапити, завдяки участі в «Бігуді шоу». Пізніше учасниця КВН три рази штурмувала проект «Розсміши коміка» і три рази йшла від Володимира Зеленського не з порожніми руками. На початку творчої біографії Леся Нікітюк придумала образ провінціалки з трохи грубим голосом і смішним діалектом. Він і допоміг їй стати успішною та впізнаваною. У своїй програмі «Леся-ЗдЄся» ведуча- «простачка» в смішних нарядах з'являлася на всіх світських тусовках, презентаціях і вечірках і намагалася розвідати в знаменитостей, чим вони живуть, з ким сплять, скільки заробляють і навіть, що носять у сумочках!


Телепроекти, у яких знімалася Леся Нікітюк

  • «Розсміши коміка»
  • «Орел і решка» (сезони 4,5, 10-13)
  • «Леся-ЗдЄся»
  • «Навколо М»               
  • «Хто зверху?»
  • «Зоряні яйця»
  • «Ліга сміху»
  • «Танці з зірками»
  • «Хто проти блондинок?»

Восени 2019 року знаменита ведуча знову з'явиться на телеекрани в шоу «Хто проти блондинок?» Леся Нікітюк буде вести вже другий сезон оновленого шоу.

Леся Нікітюк на Teleportal