Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ліза Аль-Намрі

героїня серіаліті «7Я Рози»


Місце народження: м. Київ, Україна


Вогонь і вода, чорне й біле… Так про неї говорить уся сім’я Аль-Намрі. А все через те що дівчина поєднує в собі спокій і запал, врівноваженість і непохитну полемічність. Які скелети в шафі приховує Ліза Аль-Намрі?


Сім’я в біографії Лізи Аль-Намрі

Свою родину Ліза називає колоритною, бо вона поєднує в собі незвичайних красунь і мужніх чоловіків. Дівчина згадує з посмішкою на обличчі — сім’я Аль-Намрі не вміє тихо говорити. У них у будинку завжди купа шуму, емоцій, криків, сміху. Попри це вони надзвичайно дружні. Батьки їй за найкращих порадників, а сестри — за друзів. У їхній сім’ї панує патріархат: останнє слово завжди залишається за батьком.


Особисте життя красуні

Ліза обожнює спілкуватися з хлопцями, але тільки по-дружньому. А до вибору лицаря свого життя красуня ставиться дуже прискіпливо, оскільки налаштована тільки на серйозні стосунки. Наразі серце Лізи Аль-Намрі вільне, тому не гайте часу, парубки!


Кар’єра в біографії Лізи Аль-Намрі

Ще зі школи дівчина закохана в біологію, зоологію та анатомію. Тому вибір майбутньої професії був очевидним. Вона — медик, а точніше гінеколог. Ліза Аль-Намрі запевняє, опановувати іншу професію не хоче, бо не бачить свого життя без медицини.


Ліза і телебачення

Нещодавно Ліза погодилася на авантюру своєї старшої сестри Рози — зняти серіаліті про їхню сім’ю. У березня 2019 на телеекрани виходить новий ситком, який знятий за мотивами реального життя сім’ї Аль-Намрі «7Я Рози». Тому вже цієї весни ви побачите Лізу в зовсім іншому амплуа. А дивитися онлайн «7Я Рози» ви можете разом із Teleportal. Шукайте нові випуски відразу після ефіру на Новому каналі.


Цікаві факти в біографії Лізи Аль-Намрі

  • Далекоглядна мрія Лізи — створити міцну й люблячу сім’ю, а ще стати хорошим лікарем, який врятує життя багатьом українцям. Ну і звісно, дівчина сподівається, що серіаліті «7Я Рози» отримає премію «Телетріумф».
  • Страшно боїться відкритих водойм, тому плаває тільки в басейні.
  • Хобі Лізи не назвеш дівчачими: два роки вона займалася дзюдо, а тепер полюбила бокс.
  • Захоплюється книгами на релігійну тематику. Ліза Аль-Намрі подужала Біблію, Коран, а в планах ще й Тора.
Ліза Аль-Намрі НА teleportal