Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Олександр Кобзар

український актор театру та кіно, режисер


Дата народження: 18 травня

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Телець

Сімейний стан: одружений

Премії та звання: лауреат премії «Київська пектораль», премія «Телетріумф» у номінації «Актор телевізійного фільму/серіалу», Заслужений артист України


Хто би міг подумати, що талановитий і професійний актор Олександр Кобзар ще змалку не хотів зв’язувати своє життя з театром і кіно. Що змогло його переконати змінити власне рішення?


Життя Олександра Кобзаря: біографія до зіркової кар’єри

Раннє дитинство майбутнього актора пройшло в Києві. Усе було як у всіх: друзі, сімейне життя, клопоти. Але в житті Олександра Кобзаря все змінилося, коли його батько серйозно захворів. Ще в молодості його тато пережив інфаркт! Тоді лікарі порадили переїхати в тихе провінційне містечко, щоб не турбувати хворого зайвий раз. Тому сім’я почала жити в Ніжині. Саме там Олександр закінчив школу.

Чоловік згадує, у дитинстві він не був якоюсь особливою дитиною, мало чим відрізнявся від своїх однолітків. Мав багато друзів, був душею компанії і ріс на радість батькам.


Хотів бути вчителем, а став актором

У юності Олександр не захоплювався театром, а тим більше й кіно. Не фанатів від різних культурний заходів і навіть думки не мав про кар’єру актора. Олександр Кобзар вбачав свою місію в іншому — стати педагогом і нести в маси освітнє слово. Проте вступити на омріяну спеціальність не вдалося. Він не знав, що робити далі.

Усе вирішила доля. Коли Кобзар намагався вступити до університету, один із його друзів навчався на акторському факультеті в Ніжині. Саша теж зацікавився цією професією. Вирішальну роль зіграли керівники трупи Оксана і Володимир Маляренки. Вони переконали юнака стати актором і познайомили із захопливим світом театру. Так у біографії Олександра Кобзаря з’явилася акторська кар’єра.


У 1993 році Олександр вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.


Спочатку Кобзар протягом двох років працював у донецькому театрі. Далі продовжив кар'єру на сцені в Ніжині. Здобувши необхідні навички, Олександр Кобзар заснував власний театр, де виступає і як актор, і як режисер.


Олександр почав зніматися в кіно з 2002 року. Першим фільмом у біографії Олександра Кобзаря стала стрічка «Другий фронт».


Справжню популярність актор отримав після зйомок у фільмі «Матч», де виконав одну з головних ролей. Зараз Олександр Кобзар на піку популярності. Він продовжує тішити своїх фанатів прекрасною грою на сцені театру й на екранах телевізора.


ФІЛЬМОГРАФІЯ

 

Рік

Фільми та серіали

2019
Доньки-матері (2+2=6)
Розтин покаже
Інша
Я теж його кохаю
Я тебе знайду
2018
Сувенір з Одеси
Спадкоємиця мимоволі
Чаклунки
Скажене весілля
2017
Перехрестя
Біжи й не оглядайся!
2016
Забудь і згадай
Громадянин ніхто
Вісім
2015
Закохані жінки
2014
Анна
Лабіринти долі
2013
Поводир
Подвійне життя
Бомба
2012
Остання роль Рити
Політ метелика
2011
Лють
Матч
2010
Брат за брата
Антиснайпер. Постріл із майбутнього
1942
2002–2006
Другий фронт