Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Олексій Яровенко

Актор театру і кіно


Дата народження: 23 серпня 1987

Місце народження: м. Мінськ, Білорусь

Знак зодіаку: Лев

Сімейний стан: одружений


Актор Олексій Яровенко не бачив себе на сцені! У юнацькому віці він професійно займався футболом і збирався підкоряти великий спорт. Інтереси хлопця різко змінилися завдяки студентському театру, у якому він брав участь. З того моменту Олексій Яровенко твердо вирішив: його біографія почнеться зі слова «актор». Вчитися він пішов у Білоруську державну академію мистецтв (майстерня В.А. Міщанчука), яку успішно закінчив у 2012 році. Відразу після вручення диплому Олексій отримав ролі в дебютних фільмах «Вище неба» і «Сімейний детектив». Також із 2012 року Яровенко грає на сцені Національного академічного театру ім. Янки Купали.


Найкращі роботи в біографії Олексія Яровенко


Справжня популярність прийшла до актора після прем'єри мелодрами «Сила кохання», де Яровенко зіграв танцюриста Стаса. Герой збирався підкорити паркет у Німеччині й одружитися на коханій дівчині, але її збив автомобіль. Фільм показує зворушливу історію, як Стас боровся за життя нареченої, незважаючи ні на що.


Зйомки в серіалі «Кріпосна»


У лютому 2019 року ми побачимо Олексія Яровенко на українських телеекранах у масштабній костюмованій драмі «Кріпосна». Тут актор зображує порядного, мужнього дворянина Олексія Косача – героя Кримської війни. Волею долі молодий чоловік закохується в головну героїню, ще не знаючи, що вона чужа власність...


Подивитися серіал «Кріпосна» ти зможеш разом із Teleportal.ua. Шукай прем'єру відразу після ефіру на СТБ 25 лютого.


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік
Фільми та серіали
2019
Серіал «Кріпосна»
Найкращий чоловік
Кумир
Колишні
2018
Сестри по спадщині
Жити заради кохання
2017
Хороший хлопець
Артистка
2016
Мухтар. Новий слід
Автошкола
2015
Фамільні цінності
У сузір'ї Стрільця
2013
Чужа жінка
Вкради мене
Сила кохання
Недоторка
Земляк
2012
Сімейний детектив
Вище неба
Олексій Яровенко на Teleportal