Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Олена Курилова

експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», суддя «Битви екстрасенсів»


День народження: 6 серпня

Місце народження: м. Бердянськ (Запорізька область), Україна

Знак зодіаку: Лев

Сімейний стан: одружена


Екстрасенс і традиційна медицина


Майбутня переможниця «Битви екстрасенсів» народилася і виросла в невеликому містечку Бердянську Запорізької області. Олена Курилова вирішила наслідувати приклад матері-медика. Вона закінчила Запорізький медичний інститут за спеціальністю «фармація». Незважаючи на те, що Олена Курилова стала відомим екстрасенсом, вона не відмовилася від традиційної медицини - їй належать дві аптеки в Куп'янську Харківської області.


Олена Курилова та шлях на «Битву екстрасенсів»


Олена довгий час була відданою глядачкою проекту, але вона ніколи не мріяла потрапити на телебачення. Вона з дитинства вважала себе не такою, як інші люди, проте жодного разу не замислювалася про участь у «Битві екстрасенсів».

Чоловік Олени Курилової Сергій потайки записав свою дружину на харківський кастинг програми. Несподівано для себе Олена потрапила на проект. Спочатку вона перемогла в шостому сезоні - «Чорні та білі», а після цього - і в восьмому, який називався «Боротьба континентів».

Зараз Олена Курилова - одна із суддів проекту, а також постійний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Її часто запрошують і на інші передачі. Наприклад, поради від Олени Курилової можна побачити в багатьох випусках популярного тележурналу «Все буде добре».

Екстрасенс Олена Курилова живе в Харкові, де і займається приватною практикою. Після дворазової перемоги в проекті «Битва екстрасенсів» вона набула популярності не тільки в Україні, а й за її межами.

У експерта «Слідство ведуть екстрасенси» є доросла дочка. У 2018 році Олена Курилова вперше стала бабусею.

 

Олена Курилова на Teleportal