Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ольга Калинова

експерт «Слідство ведуть екстрасенси»

 

Ольга Калинова: дитинство, хвороба, життя у Чехії


Ольга Калинова - українка, вона народилася в Запорізькій області. Ясновидиця вже двадцять років живе в Празі, тому на «Битві екстрасенсів» брала участь як представниця Чехії. В одинадцятому сезоні було багато екстрасенсів з ближнього і далекого зарубіжжя, зокрема з Великобританії та Австралії.

У дитинстві Ольга Калинова страждала від незвичайної вродженої хвороби: все обличчя дівчинки було покрито густим чорним волоссям. Її довго лікували - як за допомогою традиційної медицини, так і альтернативної. На щастя, майбутньому екстрасенсу за допомогою рідної бабусі вдалося здолати незвичайну недугу.

За освітою Ольга Калинова - викладач музики класу «фортепіано».

Будучи мирним сільському магом, жінка ніколи не прагнула до популярності. Вона ніколи не дивилася телеканал СТБ і навіть не чула про такий проект, як «Битва екстрасенсів». В один прекрасний день представники каналу подзвонили їй самі. Виявилося, то жінкою зацікавилися - її запросили на кастинг. Тоді Ольга Калинова вирішила подивитися попередні сезони передачі і дізнатися, що ж це за проект - «Битва екстрасенсів».


Ольга Калинова та «Битва екстрасенсів»


Ольга Калинова вирішила спробувати свої сили і приїхала в рідну Україну для участі в кастингу. Вона успішно пройшла всі випробування і стала однією з найяскравіших учасниць одинадцятого сезону «Битви екстрасенсів» ( «Апокаліпсис»).

На проекті Ольга Калинова щільно спілкувалася з іншими іноземними учасницями - Джун, Тоні, Джеймсом. Проект став цікавим досвідом для екстрасенса, хоча вона і не стала використовувати його для самореклами.

Ольга Калинова регулярно бере участь у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» як експерт.