Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Поліна Носихіна

Актриса та модель


Дата народження: 26 грудня 2000

Місце народження: мКиїв, Україна

Знак зодіаку: Козеріг

Сімейний стан: незаміжня


Поліна Носихіна: біографія актриси серіалу «Перші ластівки»

Поліна Носихіна – талановита українська актриса і модель. Дівчина з трьох років мріяла зніматися в кіно і цілеспрямовано йшла до своєї мети. Професійну кар’єру почала в чотири роки зі зйомок у рекламі. Поліну завжди підтримувала її мама. Тая Носихіна – професійний фотограф, і вона з раннього дитинства навчала доньку працювати в кадрі.

Майбутня актриса навчалася в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови і паралельно відвідувала курси акторської майстерності. У 2018 році вона вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого на курс Олега Замятіна.


Цікаві факти з біографії Поліни Носихіної:

  • у Поліни є сестра-двійняшка Соня;
  • її молодший брат Андрій Носихін також почав кар’єру моделі та актора у ранньому віці.


Ролі Поліни у фільмах та серіалах

Дівчина знялася у фільмі «Друге життя Єви». Сюжет мелодрами розповідає історію простої дівчини Єви, яка приїжджає з провінції до Києва для захисту наукової дисертації. Але в столиці головна героїня вплутується в серйозну авантюру. Дівчина дуже схожа на Лану – дружину відомого бізнесмена Владислава Бєльського, яка після автомобільної аварії впала в кому. Друг сім’ї Бєльських просить Єву зіграти роль Лани, щоб не травмувати прикутого до ліжка Влада.

Восени 2019-го Новий канал презентує молодіжний трилер «Перші ластівки», у якому Поліна Носихіна зіграє ученицю 11 класу Валерію Фаркаш. Лера найпопулярніша дівчина в класі і зустрічається з головним красунчиком школи Федею. Вона з багатої сім'ї, тому всі вважають її дуже розбалуваною. Чи так це насправді? Які душевні драми ховаються за красивою оболонкою? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться онлайн усі серії молодіжного трилера «Перші ластівки» на сайті Teleportal.ua.


Інші актори і ролі серіалу «Перші ластівки»


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік

Фільми та серіали

2019

Сонячний листопад

Перші ластівки

2018

У минулого в боргу!

Сестри у спадок

Ніщо не трапляється двічі

Краще за всіх

Виноград

Ангеліна

2017

Лікар Ковальчук

Друге життя Єви

Балерина

Коли ми вдома

2016

Запитайте у осені

Пробач

Лист Надії

Співачка

Між коханням і ненавистю

40+, або Геометрія почуттів

Поліна Носихіна НА teleportal