Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Ріям Аль-Намрі

героїня серіаліті «7Я Рози»


Місце народження: м. Київ, Україна


«Відмінниця у квадраті», відповідальна дівчина із чуттєвим внутрішнім світом. Ріям готова прийти на допомогу, підтримати у важку хвилину й розрадити своїм сміхом і радістю. Так званий сімейний психолог і порадник для своїх сестер.


Сім’я в біографії Ріям Аль-Намрі

Ріям дуже піклується про свою родину, з повагою й любов’ю ставиться до всіх членів сімейства. Усе через те, що дівчина вважає, нічого найважливішого й найціннішого в житті кожного з нас немає. Тільки сім’я залишається з тобою, коли все йде шкереберть. Жартома називає себе і своїх сестер «татусевими донечками».


Особисте життя дівчини

Наразі серце Ріям уже зайняте. Вона півтора року будує серйозні стосунки зі своїм хлопцем Льошею. Він не припав до душі сім’ї Аль-Намрі, але Ріям всіляко намагається виправити цю ситуацію й показує з найкращої сторони Льошу. Дівчина впевнена, він її майбутній чоловік. Красуня готова прямо зараз вийти за нього заміж, але синдром «відмінниці» не дозволяє йти проти правил.


Кар’єра в біографії Ріям Аль-Намрі

З дитинства Ріям фанатка анатомії. Її цікавить будова людського тіла, як працюють ті чи інші органи. Тому над вибором майбутньої кар’єри дівчина довго голову не ламала. Зараз вона навчається в медичному університеті на спеціальності нейрохірургія.


«Бойове хрещення» на телебачення

Уже цієї весни ви побачите Ріям Аль-Намрі на Новому каналі в серіаліті «7Я Рози», де ви зможете проживати кожен момент із красунею. Телеглядачі поринуть у світ сімейних цінностей і традицій героїв серіалу. Дивитися онлайн «7Я Рози» ви можете разом із Teleportal. Шукайте нові випуски відразу після ефіру на Новому каналі.


Цікаві факти в біографії Ріям Аль-Намрі

  • Ріям обожнює активний і пасивний відпочинок у компанії улюблених сестер і свого коханого Льоші. Але все залежить від настрою: одного дня Ріям вибирає для відпочинку ковзани, квест-кімнату й ролики, а іншого — тихий теплий вечір, перегляд фільмів і читання книг.
  • Займалася всім, чим тільки можна: вокалом, грою фортепіано й гітарі, гімнастикою. Але через те, що Ріям швидко все набридає, довго проходити на гуртки їй не вдавалося.
  • Найбільша мрія Ріям Аль-Намрі — стати успішним і професійним медиком, а також відкрити власну клініку.
Ріям Аль-Намрі НА teleportal