Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Роза Аль-Намрі


українська телеведуча, актриса


Дата народження: 26 жовтня 1989

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Скорпіон

Сімейний стан: незаміжня


Запальна, ексцентрична, кароока дівчина зі східним характером Роза Аль-Намрі вже давно закохала в себе українських телеглядачів. 


Юні роки Рози Аль-Намрі

Дитинство в біографії Рози Аль-Намрі проходило у творчій і теплій атмосфері. Уже тоді батьки майбутньої зірки Махмуд і Тетяна не обділяли її увагою. Тут і фортепіано, і вокал, і вивчення арабської та англійської мови. Мама й тато прикладали всіх зусиль, аби зробити життя своїх дітей успішним і безтурботним. І в них це вийшло на сто відсотків!


Сім’я Рози

Родина в біографії Рози Аль-Намрі займає найбільше і найважливіше місце в її житті. Про своїх рідних телеведуча говорить із ніжністю, повагою й добротою. Її мама фанатка соціальних мереж, завжди читає щось новеньке про свою доньку. Тато надзвичайно мудрий, ерудований і має чудове почуття гумору. Із сестрами Роза справжня подруга, поки одна з них не візьме щось із її речей. А брат у сім’ї Аль-Намрі головний політик та історик, він може годинами говорити на ці теми.


Кар’єра в біографії Рози Аль-Намрі

Ще в ранньому дитинстві Роза Аль-Намрі побачила камеру і вирішила, вона точно буде зіркою телеекранів. Усе своє життя вона впевнено йшла до своєї мети. Тому у 2010 році закінчила Київський національний університет театру, кіно й телебачення імені І. К. Карпенка-Карого і стала диктором і телеведучою. А у 2012 закінчила ще й спеціальність «організація кіно- та телепроцесів» у тому ж навчальному закладі. Слава прийшла до Рози Аль-Намрі в студентські роки. Тоді вона почала працювати ведучою програми «Гутен Морген». А далі все пішло, як по маслу: зйомки, кастинги, визнання, глядацька любов. Усе, про що вона мріяла з дитинства, здійснилося!


За свою кар’єру Роза співпрацювала з такими проектами:

  • «Розбір польотів»;
  • «Мастер Шеф»;
  • «Неймовірна правда про зірок»;
  • «Холостяк»;
  • пост-шоу «Як вийти заміж»;
  • «Світами за скарбами».


Цієї весни Роза Аль-Намрі буде ще ближчою до своїх фанатів. Вона стала героїнею серіаліті «7Я Рози» (Новий канал), де впустить телеглядачів у життя власної сім’ї. Скандали, проблеми, злети і падіння… І це ще не повний список того, що покаже вам запальна Роза. Дивитися новий серіаліті «7Я Рози» можна разом із Teleportal. Шукай нові випуски відразу після ефіру на Новому каналі.Роза Аль-Намрі на Teleportal