Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Рубіна Цибульська

експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси»


Дата народження: 4 января 1983

Знак зодіаку: Козеріг


Початок шляху


Циганка Рубіна Цибульська більше 18 років практикує магію. Вона проводить приватні прийоми і консультації.

Свій перший у житті прийом хворого провела у віці 17 років. Тоді циганській ясновидиці привезли паралізованого хлопчика. З тих пір Рубіна Цибульська почала розвивати свій хист.


Особисте життя і «Битва екстрасенсів» - дві сторони однієї медалі


Рубіна Цибульська дійшла до фіналу чотирнадцятого сезону українського містичного проекту «Битва екстрасенсів». Разом із нею в шоу брав участь її чоловік, Арман Цибульський. Чоловік експерта «Слідство ведуть екстрасенси» не проводив приватні прийоми і консультації. Він навіть не хотів брати участь у проекті! Арман Цибульський прийшов на кастинг «Битви екстрасенсів» виключно заради того, щоб підтримати дружину. Чоловік не дійшов до фіналу і покинув проект раніше Рубіни, однак вболівав за неї до останнього.

У Рубіни і Армана Цибульських є маленький син. Подружжя займаються благодійністю, привносять свій внесок в роботу центрів розвитку парапсихологічних здібностей.


Рубіна Цибульська також спробувала себе в ролі письменниці. Вона написала такі книги, як:

• Магічна допомога

• Циганська магія, ворожіння

Рубіна Цибульська - постійний експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси». Вона безстрашно береться за найскладніші справи і завжди доводить розслідування до кінця.

Рубіна Цибульська НА teleportal