Сергій Басок

актор театру та кіно

 

Дата народження: 3 лютого 1987 р.

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Водолій

Сімейний стан: неодружений


Любов і погладжування: як виховати дитину з важким характером


Сергій Басок народився 3 лютого 1987 року в Києві. Майбутній актор був складною дитиною - мало того, що хлопчисько, так ще й творча особистість.

Він часто витворяв речі, через які мама турбувалася про погані схильності сина. У дитинстві Сергій Басок міг бити посуд, порізати сімейний фотоальбом або що-небудь зламати. Хлопчика неможливо було залишити самого, так що актора виховували суворо, але в любові.


У 2015 році Сергій Басок закінчив Інститут театрального мистецтва


Це було його друга освіта. Батьки актора спочатку скептично ставилися до вибору сина. Щоб не засмучувати маму, Сергій Басок пішов вчитися на економіста, отримав диплом - і на цьому все. Він вирішив, що буде займатися тим, що йому насправді подобається - акторською майстерністю.


Сергій Басок - прихильник здорового способу життя


Актор бігає вранці і займається йогою. Він вважає, що повноцінний сон, правильне харчування і фізична активність обов'язково повинні бути присутніми в житті людини.


Найбільш значимі ролі


У 2018 році Сергій Басок отримав головну роль в серіалі «Стоматолог», а слідом за цим - ще одну головну роль в новому серіалі СТБ «За вітриною».

У серіалі «Стоматолог» Сергій Басок грає головного героя Дмитра, який закохується в дівчину і одночасно з цим вплутується в розслідування вбивства.

Серіал «За вітриною» - це практично історія Попелюшки на новий лад, і Сергію в ній дісталася роль принца. Сергій Басок грає багатого і красивого бізнесмена Андрія Вєтрова, у якого без пам'яті закохується звичайна продавщиця Галя - провінційна дівчинка, яка точно не рівня успішному підприємцю.


ФІЛЬМОГРАФІЯ


Рік

Фільми та серіали

2019

За вітриною

2018

Стоматолог

Пляж. Гарячий сезон

2017

Тяжіння

2016

Слід

Про війну: медсестра

2015

Зведені долі

Її звали Муму

Межа часу

Сергій Басок НА teleportal