Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Соня Плакидюк

fashion-фотограф, експерт «Топ-модель по-українськи» 3 сезон


Дата народження: 9 лютого

Місце народження: м. Київ, Україна

Знак зодіаку: Водолій

Нагороди й досягнення: володарка першого місця в конкурсі фешн-фотографії від National British Fashion Museum 2010, номінант на Most Influent Talent House Photographer in 2011.


Одна з найуспішніших фотографів України, якій за коротку кар’єру вдалося перевернути український фешн-світ. Щоденні зйомки, знайомства, фотосесії, консультації стилю — це будні зірки. Як Соня Плакидюк змогла досягти такого успіху?


Біографія Соні Плакидюк

Ще з дитинства Соня відрізнялася надзвичайною комунікабельністю, активністю й цікавістю. Була єдина проблема: Плакидюк занадто різностороння й ніяк не могла вибрати, чим їй займатися. Дівчина робила великі успіхи в точних науках, але їй хотілося спробувати себе в творчості. Тому в юні роки Соня Плакидюк займалася і танцями, і фотографією, й опановувала технічні професії. Майбутня зірка вирішила зупинитися на останньому і вступила до Київського політехнічного інституту на напрям «Електрокібернетика». Ба більше, вона провчилася там 4 роки й іще вступила до магістратури. Соня Плакидюк переконує: набуті технічні знання допомагають їй правильно планувати день.


Фотографія й мода: як кардинально змінити своє життя

Соня захопилася фотографією в 14–15 років. Жінка згадує, це були лише підліткові забавки. Їй подобалося шукати прекрасне у деталях, вигадувати оригінальні кадри, малювати в уяві яскраві картини. Чим більше Соня Плакидюк практикувалася, тим кращі світлини отримувала. У якийсь момент вона зрозуміла, що повинна професійно займатися фотографією. І не дарма! Біографія Соні Плакидюк поповнилася участю у декількох конкурсах, після яких їй пропонували роботу популярні глянці:

  • Harper’s Bazaar;
  • L’OFFICIEL;
  • PINK;
  • Playboy.

Крім того, крізь її об’єктив пройшли десятки відомих зірок і сотні професійних моделей.


Соня зізнається: принципово фотографує тільки в одному стилі. Вона ніколи не бачила успішного фотографа, який стильно зняв весілля, а потім зробив якісну фешн-фотосесію. Плакидюк радить розвиватися в одному напрямі, але стати в ньому професіоналом.

Соня Плакидюк НА teleportal