Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Валентин Сергійчук

Актор, гуморист, шоумен


Дата народження: 18 травня 1989

Місце народження: смт Млинів, Рівненська область, Україна

Знак зодіаку: Телець

Сімейний стан: одружений


Біографія Валентина Сергійчука: історія хлопчика з шістьма пальцями, який виріс і став головним романтиком шоу «Вар'яти».

Валентин Сергійчук на прізвисько «Вальон» народився 18 травня 1989 року в селищі міського типу Млинів. Після народження майбутньому гумористу поставили діагноз «полідактилія»: у нього було шість пальців на лівій руці. Відразу ж у пологовому будинку йому зробили операцію з видалення зайвого відростка.

У дитинстві ходив у музичну школу по класу «фортепіано» і займався бойовими мистецтвами. Отримав 9-й дан карате-до.

Пізніше переїхав до Львова, де вступив до університету.


Валентин Сергійчук і український гумор.

З шоу «Вар'яти» актор співпрацює не так довго, як інші учасники: коли Валентин Сергійчук прийшов на проект, колектив уже сформувався. З 2015 року почав зніматися в телеверсії шоу виробництва «Нового каналу».

Пише сценарії для шоу «Вар'яти» і грає в номерах. Поки що це єдиний проект, у якому бере участь артист. Валентин Сергійчук більше любить концертні виступи, ніж телезйомки, так як вважає їх більш «живими» і емоційними.

Крім того, Валентин Сергійчук працював над сценарієм фільму «Секс і нічого особистого» разом зі своїми колегами – Володимиром Жогло, Володимиром Ковцуном і Віталієм Тильним. А одну з основних ролей в цьому фільмі зіграв ватажок «Вар'ят» Сергій Притула.


Особисте життя Валентина Сергійчука.

«Вальон» серед побратимів-Вар'ятів славиться невиправним романтиком, тому що він шалено закоханий... у власну дружину, Ірину Дорощук! Дітей у пари немає.

Гуморист віддає перевагу активному відпочинку. На думку Валентина Сергійчука, найкращий відпочинок – це похід у гори, а не ліниве лежання десь на пляжі п'ятизіркового готелю. Більш повсякденне хобі: в гарну погоду любить кататися на велосипеді.


Валентин Сергійчук НА teleportal