Володимир Ковцун

Актор, гуморист, шоумен


Дата народження: 12 ноября 1976

Місце народження: с. Гнилички, Тернопільська область, Україна

Знак зодіаку: Скорпіон


Біографія Володимира Ковцуна: простий сільський хлопець, який любить бджіл і робити дахи.

Майбутній гуморист шоу «Вар'яти» Володимир Ковцун народився 12 листопада 1976 року в селі Гнилички Тернопільської області. Це настільки маленьке село, що його довгий час навіть не було на карті.

Після закінчення школи актор служив у армії. Його частина знаходилася у Львівській області. Там Володимир Ковцун працював у свинарнику і доїв корів. Гуморист шоу «Вар'яти» дуже любить сільське життя і навіть відпустку більше любить проводити у слободі, а не в теплих краях.

Після служби в армії Володимир Ковцун переїхав до Тернополя, де він закінчив Інститут іноземних мов. За фахом Владзьо – викладач німецької. Однак за професією він ніколи не працював. Після університету гуморист пішов робити на будівництво. Володимир Ковцун досі вміє лагодити дахи.


Гумор у житті актора шоу «Вар'яти» Владзьо.

Ще в студентські роки Володимир Ковцун почав грати у КВК. Вперше він вийшов на сцену з жартами в 1997 році – і з тих пір тільки цим і займається.

У шоу «Вар'яти» Владзьо називають Королем монологів і улюбленцем жінок. Він не тільки дає прекрасні сольні виступи, але і легко перевтілюється на жінку сам. Володимир Ковцун готовий на божевільні речі заради того, щоб викликати сміх у глядачів – одного разу він навіть пробігся по сцені повністю голим, тому що цього вимагав сценарій!

Володимир Ковцун не тільки виступає, але і придумує номера, пише тексти жартів.


Незвичне хобі гумориста «Вар'яти-шоу» Владзьо.

Володимир Ковцун – не тільки актор, але і... пасічник. Гуморист всерйоз захоплюється бджільництвом і навіть продає мед домашнього виробництва.

Володимир Ковцун не любить розповідати про свою сім'ю на публіку, вважаючи, що приватне має залишатися приватним. Відомо тільки те, що у гумориста є син, який навчається в Канаді.


Володимир Ковцун НА teleportal