Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Володимир Ярославський

Шеф-кухар, бренд-шеф, керуючий


Місце народження: Білорусь

Досягнення: один із 25 найкращих шеф-кухарів України за версією журналу «Фокус» (2011)

 

Біографія Володимира Ярославського

Володимир Ярославський – відомий український шеф-кухар, незмінний учасник фестивалю Chef's week, спікер міжнародних конгресів Creative Chef's Summit, Chef Congress Fontegro, InRestFest, су-шеф Арама Мнацаканова в телепроектах «На ножах» і «Пекельна кухня», а тепер і новий член журі в шоу СТБ «Мастер Шеф. Професіонали».

Життя шеф-кухаря дуже насичене подорожами. По кілька років він жив і працював у Білорусі, Монголії, Росії (Санкт-Петербург, Бєлгород) та Україні (Полтава, Київ, Харків). Він вірить, що секрет успіху в тому, щоб щиро хотіти.


Освіта

Кулінарна освіта Ярославського почалося з вивчення технологій харчування в Комерційному технікумі м. Полтави. Після якого шеф-кухар закінчив Полтавський кооперативний університет. Але за справжнім досвідом і знаннями йому довелося виїжджати до Франції й освоювати секрети кулінарії в Paul Bocuse Institut (2014 року). Володимир стажувався в ресторанах зі списку всесвітньо відомого гіда Michelin, а також у готелях «Fairmont Grand Hotel» в Дубаї та Абу-Дабі, працював із Патріком Пажесом у ресторані «Ностальжі».


Володимир Ярославський сьогодні

На сьогоднішній день Ярославський – шеф-кухар і керуючий рестораном «Lucky Restaurante Vinoteque», бренд-шеф винного магазину «Goodwine» в столиці і бренд-амбасадор компанії Alaska Seafood.

Вважає найважливішим у роботі – використання тільки якісних продуктів і хороше розуміння, як їх можна приготувати, технології.


Суддя «Мастер Шеф Професіонали» Володимир Ярославський восени 2019 роки знову з'явиться на телеекранах уже в складі журі традиційного шоу СТБ «Мастер Шеф» 9 сезон. Тепер шеф-кухар буде навчати кулінарів-початківців секретам високої кухні й оцінювати їхні результати на конкурсах.

Володимир Ярославський на Teleportal