Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Володимир Жогло

Дата народження: 3 серпня 1988

Місце народження: с. Млинів, Рівненська область, Україна

Знак зодіаку: Лев

Сімейний стан: не одружений


Біографія Володимира Жогло: історія хлопчика, який не став священником, зате гордо носить ім'я головного «пиріжка» шоу «Вар'яти»

Володимир Жогло – в колективі його ласкаво називають Жожка – народився 3 серпня 1988 року в маленькому селі Млинів Рівненської області. З дитинства добре співав, закінчив музичну школу по класу скрипки. Любов до музики залишилася разом із ним і в дорослому житті – спочатку він співав серенади дівчатам, а пізніше – почав виступати перед багатотисячною аудиторією у складі шоу «Вар'яти»! Найбільшим своїм досягненням він вважає концерт на стадіоні, коли йому довелося співати для 7 000 людей.

Перший музичний колектив, у якому співав Володимир Жогло – це... церковний хор!

Його мама дуже хотіла, щоб син став священником. Але у Жожки були інші плани: він виїхав із рідного села і вступив до Львівського національного університету ім. Івана Франка. Під час навчання грав у студентській команді КВН.


Володимир Жогло і «Вар'яти»

У 2009 році артист брав участь у гумористичному проекті «Чорний Гуцул». Цього ж року доля вперше звела Володимира Жогло та Сергія Притулу.

Колектив «Чорний Гуцул» виступав на відкритті великого розважального комплексу в Чернівцях, а Притула був ведучим заходу. Тоді-то Володимир Жогло і познайомився зі своїм майбутнім кумом, другом і колегою.

У 2010 році Володимир Жогло приєднався до проекту «Вар'яти». Він задіяний і в зйомках телеверсії проекту, яка виходить на Новому каналі починаючи з 2016 року.

Володимир Жогло пише сценарії і тексти жартів для «Вар'яти-шоу», виступає в костюмованих номерах і співає свої пісні.


Не тільки «Вар'яти»: Володимир Жогло знявся в комедії Нового каналу «Подорожник»

У серіалі гуморист грає одного з кухарів у ресторані головної героїні Ірини Рудої. Глухонімий Володька і його товариш постійно потрапляють у смішні ситуації. Мало хто знає, але в минулому кумедного героя Володимира Жогла ховається темна таємниця! Для гумориста ця роль стала дебютом в серіальному форматі.


Особисте життя гумориста Володимира Жогло

Жожка неодружений. Дітей теж немає, хоча гуморист мріє про спадкоємців. Вважає, що не кожна дівчина витримає стосунки на відстані – а більшу частину часу Володимир Жогло гастролює разом з шоу «Вар'яти».


Володимир Жогло на Teleportal