Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Яна Пасинкова

експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси»


Місце народження: м. Дніпропетровськ, Україна


Дитинство Яни Пасинкова: повномасштабний трилер в дії


Яна Пасинкова росла в лихоліття – це були 90-і. У дитинстві невідомі вкрали дівчинку і зажадали у батьків викуп. Невідомо, чим би закінчилася ця історія, якби Яна не втекла від своїх викрадачів. Поки дівчинка перебувала в полоні, її мати таємничим чином зникла безвісти. Жінка так і не повернулася, тому вітчим ростив Яну самостійно. Стосунки між майбутнім екстрасенсом року і чоловіком не склалися: той завжди звинувачував дівчинку у зникненні матері.


Одинока мати і колода карт


У якийсь момент Яна Пасинкова сама стала самотньою матір`ю. Вона переживала дуже важкий період життя - одна, з дитиною на руках. Тоді вона вперше звернулася до карт Таро.

Саме карти стали козирем майбутнього таролога. Вона самостійно вивчила методику пророкувань. Зараз Яна Пасинкова проводить приватні прийоми, розкладає карти і читає долю людей.


Яна Пасинкова на телебаченні


Таролог перемогла в п'ятнадцятому сезоні популярного українського проекту «Битва екстрасенсів». Яна завжди хотіла взяти участь у цьому шоу, дивилася попередні сезони. В один прекрасний день представники СТБ самі з'явилися до ясновидиці на поріг і запросили її на проект. На «Битві екстрасенсів» Яна Пасинкова легко розправилася з усіма завданнями, чим миттєво підкорила серця телеглядачів.

Яна Пасинкова регулярно бере участь у розслідуваннях проекту «Слідство веде екстрасенси». Час від часу таролога запрошують на передачі, не пов'язані з магією та надприродним. Наприклад, вона неодноразово давала поради для глядачок популярного тележурналу «Все буде добре» - як вирішити сімейні проблеми, облаштувати будинок і так далі.