Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!

Жанна Шулакова

експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси»


Жінка, мати, екстрасенс

Жанна Шулакова - переможниця проекту «Битва екстрасенсів», одна з найпопулярніших ясновидців в Україні. Однак робота з надприродним - це далеко не все повсякдення екстрасенса.

Більшу частину життя Жанни Шулакової займають дім та сім'я - п'ятеро дітей і коханий чоловік. У своєму житті вона все робить заради них.

Жанна Шулакова закінчила Харківський аграрний університет за спеціальністю «економіст», але вся її життя було пов'язане з духами, містикою і паранормальними явищами. Вона навіть закінчила школу чаклунів, щоб освоїти некромантію.

Сергій Колесниченко, чоловік Жанни, - теж учасник шоу «Битви екстрасенсів» і «Слідство ведуть екстрасенси». Подружжя брало участь у проектах разом, і їх незвичайна пара отримала скажену популярність у телеглядачів.

Сергій не є членом будь-якої постійної організації ясновидців, однак теж займається магічною практикою. Безумовно, Жанна і Сергій - дуже незвичайна сім'я!


Практична діяльність

Жанна Шулакова дуже серйозно ставиться до своїх близьких. Вона завжди допомагає родичам і друзям, яким вона потрібна.

Ще одним членом сім'ї по праву може вважатися домашній улюбленець екстрасенса - чорний кіт Кеня. Кіт теж брав участь у «Битві екстрасенсів» разом зі своїми господарями. Жанна Шулакова, як справжня відьма, часто бере чорного кота з собою.

У Жанни є цікаве хобі - пташине пір'я. Вона колекціонує найнезвичайніші екземпляри всіх кольорів і розмірів.

Жанна перемогла у  п'ятому сезоні «Битви екстрасенсів», який називався «Протистояння шкіл». На даний момент вона часто бере участь у проекті «Слідство ведуть екстрасенси». За свій внесок у розкриття кримінальних справ Жанна Шулакова неодноразово отримувала почесні нагороди.

Жанна Шулакова НА teleportal