Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Кіборги

242 дні кіборги захищали Донецький аеропорт. Під кулями та вибухами від «градів» невелика група бійців зробила не тільки військовий подвиг, а й створила новий вид сучасного українця, який знає, що він любить і чому бореться.

Фільм «Кіборги» назавжди закарбував на кінострічці історію про неймовірну хоробрість і справжній подвиг, який здійснили українські солдати, зумівши 8 місяців утримувати один із найважливіших стратегічних об'єктів у війні на Донбасі – Міжнародний аеропорт «Донецьк» ім. С. Прокоф'єва. Зараз про руїни терміналу вже не пишуть у новинах – це пустир, зруйнована будівля, простреляна до дірок. Але ще в 2014 році Донецький аеропорт був однією з найгарячіших точок. І захищали його не професійні військові, які пройшли багато років навчання та спецпідготовки, а призовники та добровольці. До цього фатального року вони й не знали по-справжньому, що таке війна. За нелюдську стійкість і небажання вмирати навіть ворог почав їх боятися і називати – кіборги.

За словами режисера фільму «Кіборги» Ахтема Сейтаблаєва, ця стрічка зовсім не про війну, а про світ, який народився під час бойових дій. Семеро головних героїв – представники різних верств населення і професій, у всіх відрізняються погляди на життя й політику, вони розмовляють на різних мовах! Але у військовій драмі «Кіборги» дивитися важливо на те, як усі ці відмінності й розбіжності стираються, стають абсолютно неважливими. Народжуються нові цінності, любов до країни, любов до близьких людей і звичайних побутових дрібниць, нова філософія, які об'єднують хлопців.


Чому варто дивитися «Кіборги» в ефірі ICTV, адже фільм уже був у прокаті?

Чотирьохсерійна версія фільму «Кіборги», яка вийде на телеканалі ICTV 20.02.2018, представить глядачеві ще 60% абсолютно нового матеріалу! Усе це залишилося за кадром під час монтажу стрічки для кінотеатрів. Виявляється, спочатку автори фільму задумували зробити з нього серіал «Кіборги» із 4 частин. Відповідно, і напрацювали набагато більше кадрів, ніж потім побачили українці.

У повній версії драми ти зможеш заново відкрити для себе героїв і дізнатися про їхнє минуле і характери набагато більше, ніж це вдалося зробити в кінозалі!

Фільм Ахтема Сайтаблаева покажуть в ефірі ICTV до дня п'ятої річниці Революції Гідності – 20 лютого о 20:00.


Хто знімався у фільмі «Кіборги»?

Головні ролі в бойовику виконали актори:

  • Макар Тихомиров;
  • В'ячеслав Довженко;
  • Андрій Ісаєнко;
  • Роман Ясинівський;
  • Віктор Жданов;
  • Олександр Піскунов;
  • Костянтин Темляк;
  • Роман Семисал.

Їхні герої з позивними Мажор, Август, Субота, Гід, Старий, Марс, Псих, Редут живуть серед голих стін Донецького аеропорту і щодня б'ються за синьо-жовтий прапор над диспетчерською вежею.


Цікаві факти про військову драму «Кіборги»:

Фільм «Кіборги» подивилися в Оттаві, Гаазі, Брюсселі, Варшаві та навіть представники американського Конгресу.

На рахунку в стрічки 6 нагород «Золота Дзиґа» та вид на «Оскар».

У прокаті кіно за перших 3 тижні прем'єри зібрало понад 19 млн грн.