Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ромку викликали до школи
<p><strong>Герої серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 10 знову зіткнулися із сімейними проблемами і нечесними працівниками.</strong></p><p>Серіал На трьох в черговий раз довів глядачам, що найстрашніша людина в будь-якій установі - це прибиральниця.</p><p>Кажуть, число «13» - це до нещастя ... До лікаря воно стало у вигляді розлюченої прибиральниці. За відсутність бахіл вона готова навіть мертвого з того світла витягнути! А вже як дістанеться самому хірургу ... Дивіться в сюжеті скетчкома На трьох 5 сезон серія 10.</p><p><strong>Ще один скетч серіалу На трьох показав, як працюють даїшники-євреї.</strong></p><p>Вони придумали нову систему штрафів, з якої порушникам доведеться несолодко. Хочете побачити, що таке справжні платні дороги і як звучить «Хава Нагіла» у самому несподіваному виконанні? Дивіться в скетчі На трьох 5 сезон серія 10.</p><p><strong>На СТО розігралася справжня сімейна драма! Подружня пара вирішила вплутати у скандал механіка.</strong></p><p>Чоловік і дружина приїхали на СТО і попросили про допомогу. Вони збираються розлучитися, так що за рішенням суду машину треба поділити навпіл. Тоді у механіка виникло питання: навіщо ж люди одружуються? Що йому відповіли розлючені чоловік та жінка - дивіться в серіалі На трьох 5 сезон серія 10.</p><p><strong>А на митницю завітав чоловік, який захотів провезти свою тещу за кордон як… багаж.</strong></p><p>Працівники митниці стикалися з різними примхами, але запакувати стареньку в коробку їх попросили вперше. Чоловік пообіцяв їм солідну суму за цей злочин. Та тільки бабка виявилася не так вже проста! Який сюрприз підготувала старенька для корумпованого митника? Як він буде викручуватися із ситуації, що утворилася? Дивіться у серіалі На трьох 5 сезон серія 10.</p><p>А ще серіал На трьох покаже мініатюру про те, як циганку викликали до школи через погану поведінку її сина. Як себе поведе ворожка – дивіться у скетчкомі На трьох 10 серія.</p>

Ромку викликали до школи

Всі серії | Сезон 5

Ромку викликали до школи

Герої серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 10 знову зіткнулися із сімейними проблемами і нечесними працівниками.

Серіал На трьох в черговий раз довів глядачам, що найстрашніша людина в будь-якій установі - це прибиральниця.

Кажуть, число «13» - це до нещастя ... До лікаря воно стало у вигляді розлюченої прибиральниці. За відсутність бахіл вона готова навіть мертвого з того світла витягнути! А вже як дістанеться самому хірургу ... Дивіться в сюжеті скетчкома На трьох 5 сезон серія 10.

Ще один скетч серіалу На трьох показав, як працюють даїшники-євреї.

Вони придумали нову систему штрафів, з якої порушникам доведеться несолодко. Хочете побачити, що таке справжні платні дороги і як звучить «Хава Нагіла» у самому несподіваному виконанні? Дивіться в скетчі На трьох 5 сезон серія 10.

На СТО розігралася справжня сімейна драма! Подружня пара вирішила вплутати у скандал механіка.

Чоловік і дружина приїхали на СТО і попросили про допомогу. Вони збираються розлучитися, так що за рішенням суду машину треба поділити навпіл. Тоді у механіка виникло питання: навіщо ж люди одружуються? Що йому відповіли розлючені чоловік та жінка - дивіться в серіалі На трьох 5 сезон серія 10.

А на митницю завітав чоловік, який захотів провезти свою тещу за кордон як… багаж.

Працівники митниці стикалися з різними примхами, але запакувати стареньку в коробку їх попросили вперше. Чоловік пообіцяв їм солідну суму за цей злочин. Та тільки бабка виявилася не так вже проста! Який сюрприз підготувала старенька для корумпованого митника? Як він буде викручуватися із ситуації, що утворилася? Дивіться у серіалі На трьох 5 сезон серія 10.

А ще серіал На трьох покаже мініатюру про те, як циганку викликали до школи через погану поведінку її сина. Як себе поведе ворожка – дивіться у скетчкомі На трьох 10 серія.