Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниця лікарського почерку
<p><strong>У серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11 вас чекає справжній детектив.</strong></p><p>Докучливий дідусь примчав до відділення міліції з несподіваною заявою: він знає, де ховаються небезпечні злочинці. За словами пенсіонера, вбивці кожен день закопують трупи. Лиходії знахабніли настільки, що вершать свою чорну справу прямо серед білого дня. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11, кого застануть поліцейські, коли приїдуть на місце злочину.</p><p><strong>Аптекарка вчить стажиста всім премудростям фармацевтики. Вона показує хлопцеві, як розбиратися у симптомах і підбирати ліки.</strong></p><p>Новенький аптекар щосили намагається робити свою справу добре, та тільки одна біда - він занадто чесний. Навіщо пропонувати клієнтові дорогі закордонні ліки, якщо є куди більш дешевий аналог? Аптекарці доведеться перевчити наївного працівника, а заодно - розкрити йому таємницю лікарського почерку. Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11, що насправді пишуть доктора в рецептах.</p><p><strong>Лікар з ще одного сюжету На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11 зіткнувся з дуже незвичайним пацієнтом.</strong></p><p>До нього на прийом прийшов чоловік, який чомусь зовсім не рад майбутній поїздці на Балі. Як виявилося, пацієнт боїться дуже багатьох речей: його лякають літаки, риби та навіть... масаж. Винахідливий лікар придумав вихід для невдалого туриста. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн, як доктор буде рятувати пацієнта від літнього відпочинку.</p><p><strong>А даїшники починають замислюватися про те, що їм теж потрібен доктор - швидше за все, психіатр, адже вони зупинили машину з собакою за кермом.</strong> Більш того, у чотирилапого водія навіть є права!</p><p>Дивіться серіал На трьох, в якому можливо все, навіть собака-водій. Команда гумористів Дизель Шоу готує добірки найкращого гумору спеціально для вас!</p>

Таємниця лікарського почерку

Всі серії | Сезон 5

Таємниця лікарського почерку

У серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11 вас чекає справжній детектив.

Докучливий дідусь примчав до відділення міліції з несподіваною заявою: він знає, де ховаються небезпечні злочинці. За словами пенсіонера, вбивці кожен день закопують трупи. Лиходії знахабніли настільки, що вершать свою чорну справу прямо серед білого дня. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11, кого застануть поліцейські, коли приїдуть на місце злочину.

Аптекарка вчить стажиста всім премудростям фармацевтики. Вона показує хлопцеві, як розбиратися у симптомах і підбирати ліки.

Новенький аптекар щосили намагається робити свою справу добре, та тільки одна біда - він занадто чесний. Навіщо пропонувати клієнтові дорогі закордонні ліки, якщо є куди більш дешевий аналог? Аптекарці доведеться перевчити наївного працівника, а заодно - розкрити йому таємницю лікарського почерку. Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11, що насправді пишуть доктора в рецептах.

Лікар з ще одного сюжету На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 11 зіткнувся з дуже незвичайним пацієнтом.

До нього на прийом прийшов чоловік, який чомусь зовсім не рад майбутній поїздці на Балі. Як виявилося, пацієнт боїться дуже багатьох речей: його лякають літаки, риби та навіть... масаж. Винахідливий лікар придумав вихід для невдалого туриста. Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн, як доктор буде рятувати пацієнта від літнього відпочинку.

А даїшники починають замислюватися про те, що їм теж потрібен доктор - швидше за все, психіатр, адже вони зупинили машину з собакою за кермом. Більш того, у чотирилапого водія навіть є права!

Дивіться серіал На трьох, в якому можливо все, навіть собака-водій. Команда гумористів Дизель Шоу готує добірки найкращого гумору спеціально для вас!