Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Блогери в аптеці
<p>У серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 12 ви побачите, на що готові відео-блогери заради слави, як собака може навчитися водити машину, і кому однозначно не варто видавати права.</p><p><strong>Дивіться історію однієї фатальної зустрічі в гумористичному скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 12.</strong></p><p>На СТО приїхала справжня... відьма? Механік був просто в шоці, коли до нього приїхала жінка з чорним котом на плечі і тілом чоловіка на лобовому склі машини. На щастя, потерпілий вижив - він розповість СТОшнікові про те, як зустрів цю дивну жінку.</p><p><strong>Сучасні діти готові на все заради популярності, навіть якщо доведеться вести пряму трансляцію прямо з реанімації.</strong></p><p>В аптеку прийшли відео-блогери і купили десять пачок таблеток, щоб з'їсти їх на камеру. Аптекарка відмовляла їх від необдуманого вчинку, та тільки даремно: сучасна молодь готова на все, щоб стати зірками соцмереж. Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу онлайн, що трапиться з горе-блогером від такої кількості несумісних ліків.</p><p><strong>А у відділенні міліції трапилася несподівана подія: небезпечний злочинець захопив заручників!</strong></p><p>Добре знайомий глядачам серіалу На трьох Кабан приставив дуло пістолета до голови одного з оперів і почав висувати вимоги. Що потрібно злодію від співробітників міліції? Чи зможуть вони виконати несподівані умови Кабана? Дивіться в гумористичному сюжеті серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 12.</p><p>У скетчкомі На трьох 5 сезон наші герої знову стикаються з несподіваними труднощами: даїшникам доводиться мати справу зі справжніми собаками за кермом, директрисі - розбиратися з капризами батьків, а рукатим механікам - лагодити то, за що жодна нормальна людина не візьметься. На щастя, у цьому скетчкому все трошки божевільні - не пропустіть нові серії На трьох від Дизель Шоу 5 сезон.</p>

Блогери в аптеці

Всі серії | Сезон 5

Блогери в аптеці

У серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 12 ви побачите, на що готові відео-блогери заради слави, як собака може навчитися водити машину, і кому однозначно не варто видавати права.

Дивіться історію однієї фатальної зустрічі в гумористичному скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 12.

На СТО приїхала справжня... відьма? Механік був просто в шоці, коли до нього приїхала жінка з чорним котом на плечі і тілом чоловіка на лобовому склі машини. На щастя, потерпілий вижив - він розповість СТОшнікові про те, як зустрів цю дивну жінку.

Сучасні діти готові на все заради популярності, навіть якщо доведеться вести пряму трансляцію прямо з реанімації.

В аптеку прийшли відео-блогери і купили десять пачок таблеток, щоб з'їсти їх на камеру. Аптекарка відмовляла їх від необдуманого вчинку, та тільки даремно: сучасна молодь готова на все, щоб стати зірками соцмереж. Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу онлайн, що трапиться з горе-блогером від такої кількості несумісних ліків.

А у відділенні міліції трапилася несподівана подія: небезпечний злочинець захопив заручників!

Добре знайомий глядачам серіалу На трьох Кабан приставив дуло пістолета до голови одного з оперів і почав висувати вимоги. Що потрібно злодію від співробітників міліції? Чи зможуть вони виконати несподівані умови Кабана? Дивіться в гумористичному сюжеті серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 12.

У скетчкомі На трьох 5 сезон наші герої знову стикаються з несподіваними труднощами: даїшникам доводиться мати справу зі справжніми собаками за кермом, директрисі - розбиратися з капризами батьків, а рукатим механікам - лагодити то, за що жодна нормальна людина не візьметься. На щастя, у цьому скетчкому все трошки божевільні - не пропустіть нові серії На трьох від Дизель Шоу 5 сезон.