Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мама застала сина-митника за отриманням хабара
<p><strong>Герой серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13 прийшов в аптеку лаятися: у його дружини болить голова, але жодні з куплених ліків не допомагають.</strong></p><p>На щастя, аптекарка добре знає, що за таємнича хвороба мучить дружину розсердженого чоловіка. Фармацевт запропонувала йому перевірений рецепт від жіночого головного болю - який саме, дивіться в сюжеті скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13.</p><p><strong>Даїшник зупинив блондинку на навчальній автівці і спробував пояснити їй базові правила водіння.</strong></p><p>Як виявилося, дівчина добре знайома із правилами гри: вона одразу запропонувала йому гроші. Даїшник спробував з'ясувати, куди подівся її інструктор, але замість відповіді отримав ще одну банкноту. Що ж сталося з бідолахою? Дивіться онлайн в скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 13.</p><p><strong>У банк прийшов дивний клієнт - людина, яка змогла виплатити весь свій кредит!</strong></p><p>Чоловік пройшов через вогонь і воду, щоб погасити всі відсотки. Працівники банку щиро захопилися мужнім клієнтом і запропонували йому довідку про погашення кредиту. Без підступу не обійшлося: щоб отримати заповітний документ, страждальцю доведеться докласти ще трохи зусиль... Дивіться мініатюру скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13 про те, як банки забирають у людини все.</p><p><strong>Мама героя серіалу На трьох прийшла до улюбленого сина на роботу і була шокована тим, що її син... корупціонер!</strong></p><p>Марина Францівна застала сина-митника за отриманням хабара. Але ж вона все життя намагалася дати йому найкраще виховання! Син не захотів розчаровувати маму і постарався викрутитися із ситуації, що склалася. Чи зможе митник довести матері свою чесність? Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13.</p><p>Герої серіалу На трьох - звичайні люди, з якими часом трапляються дуже смішні історії. Отримайте нову порцію сміху разом з персонажами На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p>

Мама застала сина-митника за отриманням хабара

Всі серії | Сезон 5

Мама застала сина-митника за отриманням хабара

Герой серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13 прийшов в аптеку лаятися: у його дружини болить голова, але жодні з куплених ліків не допомагають.

На щастя, аптекарка добре знає, що за таємнича хвороба мучить дружину розсердженого чоловіка. Фармацевт запропонувала йому перевірений рецепт від жіночого головного болю - який саме, дивіться в сюжеті скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13.

Даїшник зупинив блондинку на навчальній автівці і спробував пояснити їй базові правила водіння.

Як виявилося, дівчина добре знайома із правилами гри: вона одразу запропонувала йому гроші. Даїшник спробував з'ясувати, куди подівся її інструктор, але замість відповіді отримав ще одну банкноту. Що ж сталося з бідолахою? Дивіться онлайн в скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 13.

У банк прийшов дивний клієнт - людина, яка змогла виплатити весь свій кредит!

Чоловік пройшов через вогонь і воду, щоб погасити всі відсотки. Працівники банку щиро захопилися мужнім клієнтом і запропонували йому довідку про погашення кредиту. Без підступу не обійшлося: щоб отримати заповітний документ, страждальцю доведеться докласти ще трохи зусиль... Дивіться мініатюру скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13 про те, як банки забирають у людини все.

Мама героя серіалу На трьох прийшла до улюбленого сина на роботу і була шокована тим, що її син... корупціонер!

Марина Францівна застала сина-митника за отриманням хабара. Але ж вона все життя намагалася дати йому найкраще виховання! Син не захотів розчаровувати маму і постарався викрутитися із ситуації, що склалася. Чи зможе митник довести матері свою чесність? Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 13.

Герої серіалу На трьох - звичайні люди, з якими часом трапляються дуже смішні історії. Отримайте нову порцію сміху разом з персонажами На трьох від Дизель шоу 5 сезон.