Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даішник на СТО: історія страшної помсти
<p><strong>У нових сюжетах серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14 ви побачите історію кохання і помсти, злочину та покарання - все це у легкій гумористичній формі.</strong></p><p>Жінка прийшла до лікаря і почала розповідати йому про всі свої проблеми. Потім дивна пацієнтка почала розпитувати, як лікувати розтягнення, синці і переломи, хоча у неї немає жодного ушкодження. До якої страшної події готується перелякана жінка? Дивіться в сюжеті На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14.</p><p><strong>У серіях скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон герої часом перегинають палицю, коли справа доходить до сім'ї.</strong></p><p>Що робити, якщо відомий ресторатор почав залишати таблички «зарезервовано» не тільки на столиках свого закладу, а й на двері, ліжку та навіть... на власній дружині? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14 мініатюру про незвичайне життя в родині гуру високої кухні.</p><p>Поліцейський звернувся до митників за допомогою в затриманні небезпечного злочинця. Правоохоронці швидко знайшли спільну мову, мирно попили чаю і домовилися про співпрацю. Але коли на митницю заявився сам підозрюваний... Дивіться у скетчі На трьох від Дизель шоу серія 14, що будуть робити працівники митниці.</p><p>На СТО приїхав даішник, у якого постійно глухне машина. Працівники спочатку посміялися над ним, але потім все-таки погодилися допомогти. Правда, цей самий даішник одного разу зупиняв старшого механіка... <strong>Яка відплата чекає працівника ДАІ за один раз виписаний штраф, дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14.</strong></p><p>У серіалі На трьох гумористи обіграють сцени з сімейного життя, випадки на роботі та звичайні побутові ситуації. У кожному скетчі - три героя, одна локація і величезна кількість жартів. Не пропустіть нові серії скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон - подаруйте собі гарний настрій.</p>

Даішник на СТО: історія страшної помсти

Всі серії | Сезон 5

Даішник на СТО: історія страшної помсти

У нових сюжетах серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14 ви побачите історію кохання і помсти, злочину та покарання - все це у легкій гумористичній формі.

Жінка прийшла до лікаря і почала розповідати йому про всі свої проблеми. Потім дивна пацієнтка почала розпитувати, як лікувати розтягнення, синці і переломи, хоча у неї немає жодного ушкодження. До якої страшної події готується перелякана жінка? Дивіться в сюжеті На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14.

У серіях скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон герої часом перегинають палицю, коли справа доходить до сім'ї.

Що робити, якщо відомий ресторатор почав залишати таблички «зарезервовано» не тільки на столиках свого закладу, а й на двері, ліжку та навіть... на власній дружині? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14 мініатюру про незвичайне життя в родині гуру високої кухні.

Поліцейський звернувся до митників за допомогою в затриманні небезпечного злочинця. Правоохоронці швидко знайшли спільну мову, мирно попили чаю і домовилися про співпрацю. Але коли на митницю заявився сам підозрюваний... Дивіться у скетчі На трьох від Дизель шоу серія 14, що будуть робити працівники митниці.

На СТО приїхав даішник, у якого постійно глухне машина. Працівники спочатку посміялися над ним, але потім все-таки погодилися допомогти. Правда, цей самий даішник одного разу зупиняв старшого механіка... Яка відплата чекає працівника ДАІ за один раз виписаний штраф, дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 14.

У серіалі На трьох гумористи обіграють сцени з сімейного життя, випадки на роботі та звичайні побутові ситуації. У кожному скетчі - три героя, одна локація і величезна кількість жартів. Не пропустіть нові серії скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон - подаруйте собі гарний настрій.