Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єврей продає костюми для нудистського пляжу
<p><strong>Устами немовляти глаголить істина! </strong>У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 15 даішники зупинили маму із маленькою донькою. Дівчинка виявилася не по роках розумна: вона знає про правила дорожнього руху навіть більше, ніж її мама. Більш того, дитина прекрасно знає, як потрібно спілкуватися із дорослими дядьками-даішниками, які гальмують машину щозря. Хто навчив всьому цьому маленьку водійку? Дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн, на що здатні сучасні діти.</p><p><strong>Чоловік прийшов до аптеки за ліками і був шокований цінами.</strong></p><p>Покупець почав голосно обурюватися рівнем цін на медикаменти. Раптово на допомогу аптекарці з'явився працівник банку, який тут же запропонував незадоволеному клієнтові вигідний кредит. Лікуйтеся зараз - платите пізніше. Звучить, як вигідна пропозиціа? Ось і герой скетчу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 15 подумав так само. Але що там написано найменшим шрифтом?..</p><p><strong>Ще одну вигідну пропозицію раптово отримали двоє друзів, які зібралися на нудистський пляж.</strong></p><p>Хлопці хотіли всього лише подивитися на красунь, але тут їх зупинив єврей. Несподіваний благодатель попередив друзів, що вони зганьбляться перед панянками, якщо терміново не переодягнуться. На щастя, у нього якраз залишилися костюми для нудистського пляжу за досить приємною ціною... Дивіться мініатюру про наївних мужиків та хитрого єврея у серіалі на На трьох від Дизель шоу онлайн.</p><p><strong>На митниці зупинили двох чоловіків із несподіваним багажем.</strong></p><p>Зазвичай люди привозять з готелів халати, тапочки і шампуні - наші герої пішли далі і забрали з собою дещо більш габаритне. Митник тут же побачив шанс замутити вигідну справу на трьох. Але чи погодяться його нові знайомі на таку бізнес-ідею?</p><p>У скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон вас чекає безліч несподіванок - тут навіть пацієнт почав гавкати на прийомі у лікаря! Дивіться смішні історії в скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 15.</p>

Єврей продає костюми для нудистського пляжу

Всі серії | Сезон 5

Єврей продає костюми для нудистського пляжу

Устами немовляти глаголить істина! У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 15 даішники зупинили маму із маленькою донькою. Дівчинка виявилася не по роках розумна: вона знає про правила дорожнього руху навіть більше, ніж її мама. Більш того, дитина прекрасно знає, як потрібно спілкуватися із дорослими дядьками-даішниками, які гальмують машину щозря. Хто навчив всьому цьому маленьку водійку? Дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн, на що здатні сучасні діти.

Чоловік прийшов до аптеки за ліками і був шокований цінами.

Покупець почав голосно обурюватися рівнем цін на медикаменти. Раптово на допомогу аптекарці з'явився працівник банку, який тут же запропонував незадоволеному клієнтові вигідний кредит. Лікуйтеся зараз - платите пізніше. Звучить, як вигідна пропозиціа? Ось і герой скетчу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 15 подумав так само. Але що там написано найменшим шрифтом?..

Ще одну вигідну пропозицію раптово отримали двоє друзів, які зібралися на нудистський пляж.

Хлопці хотіли всього лише подивитися на красунь, але тут їх зупинив єврей. Несподіваний благодатель попередив друзів, що вони зганьбляться перед панянками, якщо терміново не переодягнуться. На щастя, у нього якраз залишилися костюми для нудистського пляжу за досить приємною ціною... Дивіться мініатюру про наївних мужиків та хитрого єврея у серіалі на На трьох від Дизель шоу онлайн.

На митниці зупинили двох чоловіків із несподіваним багажем.

Зазвичай люди привозять з готелів халати, тапочки і шампуні - наші герої пішли далі і забрали з собою дещо більш габаритне. Митник тут же побачив шанс замутити вигідну справу на трьох. Але чи погодяться його нові знайомі на таку бізнес-ідею?

У скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон вас чекає безліч несподіванок - тут навіть пацієнт почав гавкати на прийомі у лікаря! Дивіться смішні історії в скетчах серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 15.