Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Учитель астрономії влаштував одиночний протест
<p>Коли чоловік хоче підставити тещу, він не зупиниться ні перед чим. Точно так же, як і даішники, які хочуть отримати хабар.</p><p>У скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16 у відділенні міліції нарешті затримали надокучливого діда, який постійно приходить з абсурдними заявами. </p><p>Оперативники давно вже точать зуб на старого, який то на пошуки озброєної банди їх відправить, то за сусідськими собаками. Тепер у них нарешті з'явився шанс: правоохоронці виявили в будинку у діда самогон! Як виявилося, незаконне виготовлення алкогольних напоїв - це кримінальна стаття. Щоб відсвяткувати, поліцейські вирішили спробувати конфіскований самогон. Ось тут-то все і пішло не так... Як неперевірений алкоголь вплинув на оперів, дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16.</p><p><strong>У школі вчитель астрономії Звездюлькін влаштував одиночну акцію протесту.</strong></p><p>Він вимагає, щоб директриса школи виконала всі його умови - інакше він з місця не зрушиться. Викладач хоче зовсім небагато: йому всього лише потрібен телескоп, щоб показувати дітям зірки. Адже він уже п'ять років просить у школи надати йому необхідне обладнання! Після довгих суперечок директриса нарешті погоджується на вимоги Звездюлькіна. Однак у неї теж є свої умови. Про що домовилися Острон Джордано Бруновіч і хитра директриса школи - дивіться в мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16.</p><p><strong>Даішники зупинили машину красуні, яка кудись сильно поспішає.</strong></p><p>Вона пояснила свій поспіх тим, що спізнюється на роботу, а платять їй погодинно. Чоловіки тут же прийняли порушницю за дівчину легкої поведінки. А вже коли вона запропонувала розплатитися своїми послугами, сумніви остаточно розвіялися. Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16, чим красива порушниця розплатилася за свій штраф.</p><p>Серіал На трьох не перестає радувати своїх глядачів новими смішними сюжетами. Не пропустіть нові серії!</p>

Учитель астрономії влаштував одиночний протест

Всі серії | Сезон 5

Учитель астрономії влаштував одиночний протест

Коли чоловік хоче підставити тещу, він не зупиниться ні перед чим. Точно так же, як і даішники, які хочуть отримати хабар.

У скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16 у відділенні міліції нарешті затримали надокучливого діда, який постійно приходить з абсурдними заявами.

Оперативники давно вже точать зуб на старого, який то на пошуки озброєної банди їх відправить, то за сусідськими собаками. Тепер у них нарешті з'явився шанс: правоохоронці виявили в будинку у діда самогон! Як виявилося, незаконне виготовлення алкогольних напоїв - це кримінальна стаття. Щоб відсвяткувати, поліцейські вирішили спробувати конфіскований самогон. Ось тут-то все і пішло не так... Як неперевірений алкоголь вплинув на оперів, дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16.

У школі вчитель астрономії Звездюлькін влаштував одиночну акцію протесту.

Він вимагає, щоб директриса школи виконала всі його умови - інакше він з місця не зрушиться. Викладач хоче зовсім небагато: йому всього лише потрібен телескоп, щоб показувати дітям зірки. Адже він уже п'ять років просить у школи надати йому необхідне обладнання! Після довгих суперечок директриса нарешті погоджується на вимоги Звездюлькіна. Однак у неї теж є свої умови. Про що домовилися Острон Джордано Бруновіч і хитра директриса школи - дивіться в мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16.

Даішники зупинили машину красуні, яка кудись сильно поспішає.

Вона пояснила свій поспіх тим, що спізнюється на роботу, а платять їй погодинно. Чоловіки тут же прийняли порушницю за дівчину легкої поведінки. А вже коли вона запропонувала розплатитися своїми послугами, сумніви остаточно розвіялися. Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 16, чим красива порушниця розплатилася за свій штраф.

Серіал На трьох не перестає радувати своїх глядачів новими смішними сюжетами. Не пропустіть нові серії!