Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревізор на СТО
<p>Якщо жінка скаржиться на чоловіка-дебіла, тут їй ніхто не може допомогти. Хіба що дуже винахідливий лікар.</p><p><strong>Героїня скетчу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17 прийшла в лікарню зі скаргою на чоловіка-дебіла.</strong></p><p>Лікар спробував відправити її до психолога, адже з таким важким захворюванням він впоратися не в силах. Але виявилося, що проблема у нашої героїні куди більш цікава: чоловік зробив собі татуювання з ім'ям іншої жінки, та ще й на досить цікавому місці. Жалісливий доктор вирішив допомогти розлюченій дівчині. Як він допоміг впоратися із делікатною проблемою, дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17.</p><p><strong>Молодий механік Рома підслухав телефонну розмову свого начальника Кіндрата Кіндратовича.</strong></p><p>Як виявилося, на їх СТО їде ревізор! Рома навіть зміг дізнатися деякі подробиці: перевіряючий повинен виглядати, як непримітний чоловік на вогненно-червоної машині. Механіки вирішили як слід підготуватися до перевірки. І тут на СТО приїхав дідусь на червоних жигулях... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн, який там зчинився переполох!</p><p><strong>У школі викладачі безнадійно намагаються боротися зі свавіллям учнів.</strong></p><p>Багато дітей не тільки нахабніше, але і фізично сильніше тендітних інтелігентних вчительок. Вони просто відбирають у своїх викладачок журнали!</p><p>Колега вирішив навчити м'яку і ніжну Софію Миколаївну давати відсіч п'ятикласникам. Жінка занадто боязлива, щоб заперечувати маленьким бешкетникам. Але, як виявилося у процесі навчання, Софію Миколаївну все-таки краще не злити... Дивіться у мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17, на що здатна ображена жінка.</p><p><strong>А ось на дорозі немає нічого страшнішого, ніж непрохідна тупість.</strong></p><p>Блондинка прийшла до аптеки, щоб купити окуляри. Адже всі обзивають її «сліпою куркою», як тільки вона виїжджає кудись на машині. Вона вирішила, що справа в поганому зорі ... Дивіться смішний сюжет про блондинку і терплячу аптекарку в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p>

Ревізор на СТО

Всі серії | Сезон 5

Ревізор на СТО

Якщо жінка скаржиться на чоловіка-дебіла, тут їй ніхто не може допомогти. Хіба що дуже винахідливий лікар.

Героїня скетчу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17 прийшла в лікарню зі скаргою на чоловіка-дебіла.

Лікар спробував відправити її до психолога, адже з таким важким захворюванням він впоратися не в силах. Але виявилося, що проблема у нашої героїні куди більш цікава: чоловік зробив собі татуювання з ім'ям іншої жінки, та ще й на досить цікавому місці. Жалісливий доктор вирішив допомогти розлюченій дівчині. Як він допоміг впоратися із делікатною проблемою, дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17.

Молодий механік Рома підслухав телефонну розмову свого начальника Кіндрата Кіндратовича.

Як виявилося, на їх СТО їде ревізор! Рома навіть зміг дізнатися деякі подробиці: перевіряючий повинен виглядати, як непримітний чоловік на вогненно-червоної машині. Механіки вирішили як слід підготуватися до перевірки. І тут на СТО приїхав дідусь на червоних жигулях... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу онлайн, який там зчинився переполох!

У школі викладачі безнадійно намагаються боротися зі свавіллям учнів.

Багато дітей не тільки нахабніше, але і фізично сильніше тендітних інтелігентних вчительок. Вони просто відбирають у своїх викладачок журнали!

Колега вирішив навчити м'яку і ніжну Софію Миколаївну давати відсіч п'ятикласникам. Жінка занадто боязлива, щоб заперечувати маленьким бешкетникам. Але, як виявилося у процесі навчання, Софію Миколаївну все-таки краще не злити... Дивіться у мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17, на що здатна ображена жінка.

А ось на дорозі немає нічого страшнішого, ніж непрохідна тупість.

Блондинка прийшла до аптеки, щоб купити окуляри. Адже всі обзивають її «сліпою куркою», як тільки вона виїжджає кудись на машині. Вона вирішила, що справа в поганому зорі ... Дивіться смішний сюжет про блондинку і терплячу аптекарку в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон.