Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Теракт на митниці і пограбування банку
<p>На митницю увірвався смертник, обв'язаний динамітом. У нього є кілька умов, і він готовий стояти до кінця.</p><p>Кажуть, митники гребуть гроші лопатою. У скетчі серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 18 безбашений терорист вирішив виступити проти свавілля системи. Він забіг у відділення, несучи на собі бомбу. Смертник зажадав, щоб влада знизила податки на розмитнення автомобілів. Він готовий стояти до кінця, у той час як таймер на бомбі продовжує цокати... Рядові митники нічого не можуть зробити з податками, тому вони вирішили допомогти зневіреному чоловікові по-іншому. Дивіться спільну операцію терориста і митників у гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 2018.</p><p><strong>Лікар зіткнувся із дуже незвичайним випадком шизофренії.</strong></p><p>Його пацієнт на повному серйозі розповідає, що він бачив працівників Укравтодору, які клали абсолютно рівний, ідеальний асфальт - зовсім як в Європі! Щоб розібратися із таким важким випадком, доктор звернувся за допомогою до свого колеги. Що ще розповів їм явно божевільний чоловік? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18.</p><p><strong>Оператор банку нудьгувала на роботі, відповідаючи на незліченні телефонні дзвінки матері. І тут у відділення увірвався грабіжник!</strong></p><p>Виявилося, що зловмисник із колготками на голові пішов на злочин не сам. Разом з ним «на справу» вирушила над-турботлива матуся, яка встигає подумати не тільки про нього, а й про жертву. Серіал на Трьох обігрує надмірну материнську опіку у легкому гумористичному ключі - дивіться сюжет про самому смішному пограбуванні банку.</p><p><strong>Докучливий дідок продовжує штурмувати відділення міліції.</strong></p><p>На цей раз він вирішив попередити слідчих про теракт. Дідусь випадково почув розмову чоловіків, які збираються підірвати будинок. Про підготовлюваний теракт вже знають всі... Невже цього разу старий вивів правоохоронців на справжніх злочинців? Дізнайтеся у скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-17" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17</a></p>

Теракт на митниці і пограбування банку

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Теракт на митниці і пограбування банку

На митницю увірвався смертник, обв'язаний динамітом. У нього є кілька умов, і він готовий стояти до кінця.

Кажуть, митники гребуть гроші лопатою. У скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18 безбашений терорист вирішив виступити проти свавілля системи. Він забіг у відділення, несучи на собі бомбу. Смертник зажадав, щоб влада знизила податки на розмитнення автомобілів. Він готовий стояти до кінця, у той час як таймер на бомбі продовжує цокати... Рядові митники нічого не можуть зробити з податками, тому вони вирішили допомогти зневіреному чоловікові по-іншому. Дивіться спільну операцію терориста і митників у гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 2018.

Лікар зіткнувся із дуже незвичайним випадком шизофренії.

Його пацієнт на повному серйозі розповідає, що він бачив працівників Укравтодору, які клали абсолютно рівний, ідеальний асфальт - зовсім як в Європі! Щоб розібратися із таким важким випадком, доктор звернувся за допомогою до свого колеги. Що ще розповів їм явно божевільний чоловік? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18.

Оператор банку нудьгувала на роботі, відповідаючи на незліченні телефонні дзвінки матері. І тут у відділення увірвався грабіжник!

Виявилося, що зловмисник із колготками на голові пішов на злочин не сам. Разом з ним «на справу» вирушила над-турботлива матуся, яка встигає подумати не тільки про нього, а й про жертву. Серіал на Трьох обігрує надмірну материнську опіку у легкому гумористичному ключі - дивіться сюжет про самому смішному пограбуванні банку.

Докучливий дідок продовжує штурмувати відділення міліції.

На цей раз він вирішив попередити слідчих про теракт. Дідусь випадково почув розмову чоловіків, які збираються підірвати будинок. Про підготовлюваний теракт вже знають всі... Невже цього разу старий вивів правоохоронців на справжніх злочинців? Дізнайтеся у скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 17