Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даішник зупинив машину генерала
<p>Рятувальник на пляжі стоїть на сторожі здоров'я і життя кожного відпочивальника. Але хто врятує його самого?</p><p>Герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 19 працює рятувальником на міському пляжі. Однак серед відпочивальників часом зустрічаються дивні кадри. Наприклад, один ревнивець не хоче, щоб якийсь лівий мужик дивився на його дружину в бінокль. Від гріха подалі рятувальник вирішив послухатися місцевого Отелло. Так що ж йому робити, якщо жінка тоне, а до неї навіть торкатися не можна? Дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу серія 19, як доблесний рятувальник викрутився з цієї ситуації.</p><p><strong>Даішник прибіг на митницю за допомогою, тому що він зробив страшне: зупинив машину генерала...</strong></p><p>Тепер він і не знає, що робити - чи то застрелитися, чи то втекти із країни. На щастя, у митників є один варіант... Чи врятують вони горе-даішника від генеральської розправи? Дивіться у мініатюрі серіалу На трьох від Дизель шоу.</p><p><strong>Жінка звернулася на СТО за допомогою: вона вважає, що на її життя готується замах! Тоді чому вона не звертається в поліцію?</strong></p><p>Клієнтка пояснила механіку причину свого занепокоєння: сьогодні зять назвав її «мамою», а в їхній родині це точно не до добра. Улюблений зятек давно хоче позбутися тещі, і готовий заради цього піти на злочин. Чи справді її життю загрожує небезпека, або ж це просто параноя? І що робити механіку, якщо у машині знайдеться вибухівка? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 19.</p><p>У цьому випуску серіал На трьох від Дизель шоу дивує новими смішними сюжетами: мама призводить до школи чотирирічну доньку, а місцеві алкоголіки намагаються вкрасти з лікарні спирт за всяку ціну. Це і багато іншого дивіться у нових серіях скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-18" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18</a></p>

Даішник зупинив машину генерала

Всі серії | Сезон 5

Даішник зупинив машину генерала

Рятувальник на пляжі стоїть на сторожі здоров'я і життя кожного відпочивальника. Але хто врятує його самого?

Герой серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 19 працює рятувальником на міському пляжі. Однак серед відпочивальників часом зустрічаються дивні кадри. Наприклад, один ревнивець не хоче, щоб якийсь лівий мужик дивився на його дружину в бінокль. Від гріха подалі рятувальник вирішив послухатися місцевого Отелло. Так що ж йому робити, якщо жінка тоне, а до неї навіть торкатися не можна? Дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу серія 19, як доблесний рятувальник викрутився з цієї ситуації.

Даішник прибіг на митницю за допомогою, тому що він зробив страшне: зупинив машину генерала...

Тепер він і не знає, що робити - чи то застрелитися, чи то втекти із країни. На щастя, у митників є один варіант... Чи врятують вони горе-даішника від генеральської розправи? Дивіться у мініатюрі серіалу На трьох від Дизель шоу.

Жінка звернулася на СТО за допомогою: вона вважає, що на її життя готується замах! Тоді чому вона не звертається в поліцію?

Клієнтка пояснила механіку причину свого занепокоєння: сьогодні зять назвав її «мамою», а в їхній родині це точно не до добра. Улюблений зятек давно хоче позбутися тещі, і готовий заради цього піти на злочин. Чи справді її життю загрожує небезпека, або ж це просто параноя? І що робити механіку, якщо у машині знайдеться вибухівка? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 19.

У цьому випуску серіал На трьох від Дизель шоу дивує новими смішними сюжетами: мама призводить до школи чотирирічну доньку, а місцеві алкоголіки намагаються вкрасти з лікарні спирт за всяку ціну. Це і багато іншого дивіться у нових серіях скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 18