Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даішника зупинили на рідному посту
<p>Даішника зупинили на рідному посту, пілот вирішив поїхати на потягу, а дідуся взяли у рабство. Все змішалося в серіалі На трьох!</p><p>Герой скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 20 нарешті відправився у відпустку.</p><p>По дорозі їх із дружиною зупинив працівник ДАІ. Хвилюватися їм нема про що, адже він сам - даішник, невже йому можуть щось зробити на рідному посту? Однак вірного напарника Івановича наче підмінили: він почав чіплятися абсолютно до всього! І аптечки немає, і вогнегасника, і фотографія на правах розмита... Але ж вони стільки років працюють разом! Що знайшло на старого напарника? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 20.</p><p><strong>Жінка прийшла до лікаря зі скаргою на побутову травму у чоловіка.</strong></p><p>Проблема виявилася куди більш оригінальною, ніж міг припустити доктор. Виявляється, чоловік просто вирішив самостійно зібрати шафу. Вийшло у нього не дуже... Жалісливий лікар не тільки вирішив проблему нещасного, але і запропонував допомогти зі збором меблів. Адже два мужики точно зможуть впоратися з якоюсь там шафою? Чи так це, дізнайтеся у гумористичній мініатюрі серіалу На трьох від Дизель шоу 2018.</p><p><strong>Чоловік повернувся додому і застав у спальні незнайомого чоловіка.</strong></p><p>Незнайомець запевнив ревнивця в тому, що він ніякий не коханець дружини, він - чоловік на годину. Як доказ чоловік продемонсріровал пророблені по дому роботи. Захопившись майстерністю гостя, чоловік вирішив відправити його до тещі. Чи сподобався їй старанний працівник? Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу онлайн - вас чекає несподіваний поворот історії.</p><p><strong>Докучливий дідусь ніяк не може залишити улюблене відділення міліції у спокої.</strong></p><p>Тепер старий параноїк стверджує, що його взяли у рабство. І не тільки його - слідчих теж чекає така доля! Звідки у пенсіонера взялася така дивна ідея? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 20.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 19</p>

Даішника зупинили на рідному посту

Всі серії | Сезон 5

Даішника зупинили на рідному посту

Даішника зупинили на рідному посту, пілот вирішив поїхати на потягу, а дідуся взяли у рабство. Все змішалося в серіалі На трьох!

Герой скетчкому На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 20 нарешті відправився у відпустку.

По дорозі їх із дружиною зупинив працівник ДАІ. Хвилюватися їм нема про що, адже він сам - даішник, невже йому можуть щось зробити на рідному посту? Однак вірного напарника Івановича наче підмінили: він почав чіплятися абсолютно до всього! І аптечки немає, і вогнегасника, і фотографія на правах розмита... Але ж вони стільки років працюють разом! Що знайшло на старого напарника? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 20.

Жінка прийшла до лікаря зі скаргою на побутову травму у чоловіка.

Проблема виявилася куди більш оригінальною, ніж міг припустити доктор. Виявляється, чоловік просто вирішив самостійно зібрати шафу. Вийшло у нього не дуже... Жалісливий лікар не тільки вирішив проблему нещасного, але і запропонував допомогти зі збором меблів. Адже два мужики точно зможуть впоратися з якоюсь там шафою? Чи так це, дізнайтеся у гумористичній мініатюрі серіалу На трьох від Дизель шоу 2018.

Чоловік повернувся додому і застав у спальні незнайомого чоловіка.

Незнайомець запевнив ревнивця в тому, що він ніякий не коханець дружини, він - чоловік на годину. Як доказ чоловік продемонсріровал пророблені по дому роботи. Захопившись майстерністю гостя, чоловік вирішив відправити його до тещі. Чи сподобався їй старанний працівник? Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу онлайн - вас чекає несподіваний поворот історії.

Докучливий дідусь ніяк не може залишити улюблене відділення міліції у спокої.

Тепер старий параноїк стверджує, що його взяли у рабство. І не тільки його - слідчих теж чекає така доля! Звідки у пенсіонера взялася така дивна ідея? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 20.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 19