Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дуже дивне вбивство в аптеці
<p>У місті відбулося масове вбивство! Хтось вбиває аптекарів, але єдина свідок, яка вижила, розповідає щось дике.</p><p><strong>Героїня скетчкома </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank"><strong>На трьох від Дизель шоу 5 сезон</strong></a><strong> серія 21 стала свідком страшного вбивства.</strong></p><p>Вона розповіла всі подробиці поліції, але правоохоронці чомусь їй не вірять. Що ж, її історія дійсно звучить неправдоподібно: за словами жінки, до аптеки прийшов нервовий молодий чоловік, який поскаржився на те, що у нього стріляє у вусі. Дивний відвідувач відмовився від ліків та зажадав викликати поліцію. А потім сталося страшне... Дивіться скетч про шокуюче вбивство в комедійному серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 21!</p><p>Серіал На трьох легко і забавно показує роботу правоохоронних органів у своїх скетчах.</p><p><strong>Антикорупціонери придумують все нові і нові методи упіймання злочинців.</strong></p><p>На цей раз вони відправилися прямісінько до... дитячого садку! Детективи дізналися у маленької Ганнусі все про батьківський маєток, дванадць автівок та дачу на Червоному морі. Досить було глянути на її малюнки.</p><p>Вихователька дитячого садка поспішила допомогти розслідуванню і запропонувала подивитися інші дитячі альбоми. Чи допоможе дитяча творчість знайти злочинців?</p><p>Народ завжди вимагає правди від представників влади, державних службовців і правоохоронців.</p><p><strong>Даішник вирішив спробувати чесність на практиці.</strong> Він прямо сказав водієві, що зупинив його не через порушення, а через гроші. Після недовгої розмови чоловік без питань дав йому хабар. Що ж такого розповів водієві дуже чесний даішник? Дивіться скетчком На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 21! Тут довели, що правда - це велика сила, і навіть полковник не бридить розговорився із підлеглим, коли переслідує свої особисті цілі.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, але дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-20" target="_blank">На трьох 5 сезон серія 20</a></p>

Дуже дивне вбивство в аптеці

Всі серії | Сезон 5

Дуже дивне вбивство в аптеці

У місті відбулося масове вбивство! Хтось вбиває аптекарів, але єдина свідок, яка вижила, розповідає щось дике.

Героїня скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 21 стала свідком страшного вбивства.

Вона розповіла всі подробиці поліції, але правоохоронці чомусь їй не вірять. Що ж, її історія дійсно звучить неправдоподібно: за словами жінки, до аптеки прийшов нервовий молодий чоловік, який поскаржився на те, що у нього стріляє у вусі. Дивний відвідувач відмовився від ліків та зажадав викликати поліцію. А потім сталося страшне... Дивіться скетч про шокуюче вбивство в комедійному серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 21!

Серіал На трьох легко і забавно показує роботу правоохоронних органів у своїх скетчах.

Антикорупціонери придумують все нові і нові методи упіймання злочинців.

На цей раз вони відправилися прямісінько до... дитячого садку! Детективи дізналися у маленької Ганнусі все про батьківський маєток, дванадць автівок та дачу на Червоному морі. Досить було глянути на її малюнки.

Вихователька дитячого садка поспішила допомогти розслідуванню і запропонувала подивитися інші дитячі альбоми. Чи допоможе дитяча творчість знайти злочинців?

Народ завжди вимагає правди від представників влади, державних службовців і правоохоронців.

Даішник вирішив спробувати чесність на практиці. Він прямо сказав водієві, що зупинив його не через порушення, а через гроші. Після недовгої розмови чоловік без питань дав йому хабар. Що ж такого розповів водієві дуже чесний даішник? Дивіться скетчком На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 21! Тут довели, що правда - це велика сила, і навіть полковник не бридить розговорився із підлеглим, коли переслідує свої особисті цілі.

Якщо ви пропустили попередню серію, але дивіться за посиланням На трьох 5 сезон серія 20