Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катафалк на день народження
<p>До даїшника в його день народження приїхав трунар. Страшний гість стверджує, що у нього замовлення...</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 23 офіцер дорожньої поліції Паляниця збирався відзначати свій день народження разом із колегою, коли раптом до посту ДАІ під'їхав катафалк. Важко дихаючий трунар назвав точну адресу і ім'я даішника, а потім почав наполегливо пропонувати подивитися в багажник... Яке замовлення могли привезти на катафалку? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу серія 23.</p><p>Директриса викликала трудовика дядька Митю.</p><p>До них в школу в рамках програми обміном досвідом приїжджає вчитель праці з Німеччини. На дядю Митю поклали відповідальну місію: він повинен провести гостю екскурсію. Від результатів цієї зустрічі залежить фінансування школи - тепер доля рідного навчального закладу у дядька Миті в руках! Та тільки гер Шнайдер справив на трудовика не найкраще враження. Заради блага школи дядько Митя повинен взяти себе в руки і сподобатися німцеві. Чи зміг трудовик знайти спільну мову з манірним герром Шнайдером? Дивіться у скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 23.</p><p>У відділення міліції привезли чоловіка, який клянеться в тому, що у нього була дуже поважна причина для скоєння злочину.</p><p><strong>Нещасний зловмисник серед ночі розбив вітрину супермаркету, тому що йому терміново потрібно було роздобути... полуницю!</strong> Виявилося, що у горе-грабіжника вдома сидить вагітна дружина, яка вимагає то одне, то інше. Поліцейський не повірив, що каприз жінки може бути хорошим виправданням для злочину, тому дав порушнику 15 діб.</p><p>У мужика залишилося тільки одне останнє бажання - він попросив офіцера попередити дружину про те, що він буде відсутній вдома цілих два тижні. Поліцейський змилувався і вирішив привезти вагітну жінку до відділення... Що з цього вийшло, дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 23 серія.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-22" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 22</a></p>

Катафалк на день народження

Всі серії | Сезон 5

Катафалк на день народження

До даїшника в його день народження приїхав трунар. Страшний гість стверджує, що у нього замовлення...

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 23 офіцер дорожньої поліції Паляниця збирався відзначати свій день народження разом із колегою, коли раптом до посту ДАІ під'їхав катафалк. Важко дихаючий трунар назвав точну адресу і ім'я даішника, а потім почав наполегливо пропонувати подивитися в багажник... Яке замовлення могли привезти на катафалку? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу серія 23.

Директриса викликала трудовика дядька Митю.

До них в школу в рамках програми обміном досвідом приїжджає вчитель праці з Німеччини. На дядю Митю поклали відповідальну місію: він повинен провести гостю екскурсію. Від результатів цієї зустрічі залежить фінансування школи - тепер доля рідного навчального закладу у дядька Миті в руках! Та тільки гер Шнайдер справив на трудовика не найкраще враження. Заради блага школи дядько Митя повинен взяти себе в руки і сподобатися німцеві. Чи зміг трудовик знайти спільну мову з манірним герром Шнайдером? Дивіться у скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 23.

У відділення міліції привезли чоловіка, який клянеться в тому, що у нього була дуже поважна причина для скоєння злочину.

Нещасний зловмисник серед ночі розбив вітрину супермаркету, тому що йому терміново потрібно було роздобути... полуницю! Виявилося, що у горе-грабіжника вдома сидить вагітна дружина, яка вимагає то одне, то інше. Поліцейський не повірив, що каприз жінки може бути хорошим виправданням для злочину, тому дав порушнику 15 діб.

У мужика залишилося тільки одне останнє бажання - він попросив офіцера попередити дружину про те, що він буде відсутній вдома цілих два тижні. Поліцейський змилувався і вирішив привезти вагітну жінку до відділення... Що з цього вийшло, дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 23 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 22