Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Медична дуель і несподіваний подарунок для чоловіка
<p>Маленькому Максиму не подобається ні в одному дитячому садку. Виховательці доведеться з'ясувати, чому.</p><p>Героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 25 працює у дитсадку. Вона звикла до дітей, які б'ються, кусаються і не слухаються. А ось сини пихатих татусів із грізними охоронцями в її практиці зустрічаються не щодня.</p><p>Максима намагалися влаштувати вже в усі садочки міста, але хлопчикові всюди нудно. Вихователька запевнила його тата, що вже тут-то його синові точно сподобається! Підхід у чоловіка серйозний: перед тим, як запустити дитину, особистий охоронець Єгор перевірив приміщення і навіть саму виховательку. Дуже скоро вона зрозуміла, чому хлопцеві не догодити... Дивіться смішну історію про синочка багатого тата і звичайному дитячому садку в мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 25.</p><p><strong>Доктор Семенов спокійно грав у дартс, коли до нього раптом привели... його заміну!</strong></p><p>Лікар ніяк не очікував такого підступу. Однак його начальство впевнене у тому, що Семенову не вистачає компетентності. Він зовсім не лікує своїх пацієнтів, а один з них навіть втік від такого жахливого фахівця. Щоб перевірити вміння Семенова, головний лікар влаштував йому перевірку. Дивіться медичну дуель в комедійному серіалі На трьох від Дизель шоу серія 25.</p><p><strong>Чоловік повернувся додому раніше – знайома з анекдотів ситуація? Як би не так! Серіал На трьох 2018 перевертає знайомі сюжети з ніг на голову.</strong></p><p>Повернувшись додому раніше, чоловік виявив нахабно незнайомц в зухвалому костюмі, який розкинувся на ліжку. Розгніваний чоловік хотів було розправитися із коханцем дружини, коли той раптом заявив, що він прийшов зовсім не до його благовірної. Напівроздягнутий нахаба очікував саме його, чоловіка... Несподіваний поворот знайомого сюжету у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон!</p><p>Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу онлайн - тут вас чекає багато яскравого гумору і цікавих історій.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-24" target="_blank">На трьох 5 сезон серія 24</a></p>

Медична дуель і несподіваний подарунок для чоловіка

Всі серії | Сезон 5

Медична дуель і несподіваний подарунок для чоловіка

Маленькому Максиму не подобається ні в одному дитячому садку. Виховательці доведеться з'ясувати, чому.

Героїня серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 25 працює у дитсадку. Вона звикла до дітей, які б'ються, кусаються і не слухаються. А ось сини пихатих татусів із грізними охоронцями в її практиці зустрічаються не щодня.

Максима намагалися влаштувати вже в усі садочки міста, але хлопчикові всюди нудно. Вихователька запевнила його тата, що вже тут-то його синові точно сподобається! Підхід у чоловіка серйозний: перед тим, як запустити дитину, особистий охоронець Єгор перевірив приміщення і навіть саму виховательку. Дуже скоро вона зрозуміла, чому хлопцеві не догодити... Дивіться смішну історію про синочка багатого тата і звичайному дитячому садку в мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 25.

Доктор Семенов спокійно грав у дартс, коли до нього раптом привели... його заміну!

Лікар ніяк не очікував такого підступу. Однак його начальство впевнене у тому, що Семенову не вистачає компетентності. Він зовсім не лікує своїх пацієнтів, а один з них навіть втік від такого жахливого фахівця. Щоб перевірити вміння Семенова, головний лікар влаштував йому перевірку. Дивіться медичну дуель в комедійному серіалі На трьох від Дизель шоу серія 25.

Чоловік повернувся додому раніше – знайома з анекдотів ситуація? Як би не так! Серіал На трьох 2018 перевертає знайомі сюжети з ніг на голову.

Повернувшись додому раніше, чоловік виявив нахабно незнайомц в зухвалому костюмі, який розкинувся на ліжку. Розгніваний чоловік хотів було розправитися із коханцем дружини, коли той раптом заявив, що він прийшов зовсім не до його благовірної. Напівроздягнутий нахаба очікував саме його, чоловіка... Несподіваний поворот знайомого сюжету у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон!

Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу онлайн - тут вас чекає багато яскравого гумору і цікавих історій.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох 5 сезон серія 24