Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лейтенант став зіркою соцмереж
<p><strong>Чого тільки не зробиш, щоб вразити дівчину на першому побаченні. Наприклад, можна взяти на прокат дитину.</strong></p><p>Герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 26 прийшов у дитячий садочок із дивним проханням: він хоче позичити на годинку одного з дітей. Вихователька неодноразово допомогала чоловікові, у неї вже навіть є свої власні тарифи. Чи допомагають діти справляти враження на жінок? Як пройшло побачення донжуана, який взяв із собою чотирирічну Сонечку? Дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу серія 26.</p><p>Лейтенант Криниця затримав добре знайомого злочинця Борзого, який обманює людей за допомогою гри в наперстки.</p><p>Борзий стверджує, що в його діях немає нічого кримінального - все по-чесному, все по правді. Він навіть запропонував поліцейському зіграти. Досвідченого лейтенанта так просто не проведеш, але... дружині потрібні нові чоботи. Поліцейський погоджується на гру. Дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 26, як лейтенант Криниця несподівано для себе став зіркою Youtube.</p><p>Чоловік повернувся з роботи раніше та застав дружину із коханцем.</p><p>Невірна дружина спробувала викрутитися із ситуації та сказала, що незнайомець у її ліжку - це... лунатик! Так-так, справжнісінький лунатик, який забрів до них додому уві сні. Недовірливий чоловік вирішив перевірити, чи правду каже дружина. Як він це зробив, дивіться у комедійному скетчкомі На трьох від Дизель шоу онлайн.</p><p><strong>Оператор банку ніяк не може зрозуміти, як молоду дівчину взяли на посаду начальника відділення без досвіду роботи.</strong></p><p>Перепалку жінок перервав грабіжник-заїка, який увірвався у приміщення зі зброєю. Бідолаха так нервував, що у нього ніяк не виходило висунути свої вимоги. Ось тут-то досвідчена працівниця банку і прийшла йому на допомогу, адже вона не втрачає самовладання в будь-якій ситуації. Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон про те, наскільки важливий досвід.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-25" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 25</a></p>

Лейтенант став зіркою соцмереж

Всі серії | Сезон 5

Лейтенант став зіркою соцмереж

Чого тільки не зробиш, щоб вразити дівчину на першому побаченні. Наприклад, можна взяти на прокат дитину.

Герой серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 26 прийшов у дитячий садочок із дивним проханням: він хоче позичити на годинку одного з дітей. Вихователька неодноразово допомогала чоловікові, у неї вже навіть є свої власні тарифи. Чи допомагають діти справляти враження на жінок? Як пройшло побачення донжуана, який взяв із собою чотирирічну Сонечку? Дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу серія 26.

Лейтенант Криниця затримав добре знайомого злочинця Борзого, який обманює людей за допомогою гри в наперстки.

Борзий стверджує, що в його діях немає нічого кримінального - все по-чесному, все по правді. Він навіть запропонував поліцейському зіграти. Досвідченого лейтенанта так просто не проведеш, але... дружині потрібні нові чоботи. Поліцейський погоджується на гру. Дивіться у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 26, як лейтенант Криниця несподівано для себе став зіркою Youtube.

Чоловік повернувся з роботи раніше та застав дружину із коханцем.

Невірна дружина спробувала викрутитися із ситуації та сказала, що незнайомець у її ліжку - це... лунатик! Так-так, справжнісінький лунатик, який забрів до них додому уві сні. Недовірливий чоловік вирішив перевірити, чи правду каже дружина. Як він це зробив, дивіться у комедійному скетчкомі На трьох від Дизель шоу онлайн.

Оператор банку ніяк не може зрозуміти, як молоду дівчину взяли на посаду начальника відділення без досвіду роботи.

Перепалку жінок перервав грабіжник-заїка, який увірвався у приміщення зі зброєю. Бідолаха так нервував, що у нього ніяк не виходило висунути свої вимоги. Ось тут-то досвідчена працівниця банку і прийшла йому на допомогу, адже вона не втрачає самовладання в будь-якій ситуації. Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон про те, наскільки важливий досвід.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 25