Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Дівчина вперше у житті дає хабар
<p><strong>Аптекарка, звичайно, не Гудвін, але знайде потрібні ліки від чого завгодно. Навіть для дуже боягузливого чоловіка.</strong></p><p>Герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 27 від 23.10.2018 боїться обстолютно всього. Варто йому почути про комах, висоуі або ще про що-небудь страшне, як у нього тут же починають трястися жижки. Чоловік зрозумів, що далі так тривати не може. Він прийшов до аптеки за ліками для хоробрості - а раптом спрацює? Добра аптекарка дає йому диво-таблетки і добру пораду. Після цього чоловік дійсно перестає бояться і навіть розлучається з дружиною-мегерою... У чому секрет хоробрості? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу онлайн.</p><p>Даішники затримали дівчину, яка ніколи в житті не давала хабарі.</p><p>Наївна водійка поняття не має, що потрібно робити, коли тебе зупиняють на посту ДАІ. Адже вона перший день за кермом... І зовсім не розуміє, що означає таємниче «домовитися». Досвідчені даішники пояснюють їй, як влаштовані справи на дорозі. Не пропустіть майстер-клас по хабарництву в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p><p>Вихователька готова піти на все, що завгодно, щоб батьки нарешті здали гроші на ремонт дитячого садка.</p><p>Винахідлива дівчина знаходить підхід до кожного: із кимось потрібно домовитися, а кому-то - зіграти на скрипці.</p><p>Мила вихователька навіть може зіграти в карти з кримінальним авторитетом. Умови дуже прості: якщо вона виграє, тато-кримінальник заплатить за ремонт. Яке темне минуле ховається за плечима молодого педагога? Дізнайтеся в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 27 від 23.10.2018.</p><p>Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу - для вас підготували безліч незаяложених жартів. Навіщо дружина бере на пляж цеглини і десяток рушників? Чи дійсно віра у себе творить чудеса? Дивіться гумористичні скетчі на жізрненние теми в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-26" target="_blank">На трьох від Дизель 5 сезон серія 26</a></p>

Дівчина вперше у житті дає хабар

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4
Сезон 3
Всі випуски: дивись з початку сезону

Дівчина вперше у житті дає хабар

Аптекарка, звичайно, не Гудвін, але знайде потрібні ліки від чого завгодно. Навіть для дуже боягузливого чоловіка.

Герой серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 27 від 23.10.2018 боїться обстолютно всього. Варто йому почути про комах, висоуі або ще про що-небудь страшне, як у нього тут же починають трястися жижки. Чоловік зрозумів, що далі так тривати не може. Він прийшов до аптеки за ліками для хоробрості - а раптом спрацює? Добра аптекарка дає йому диво-таблетки і добру пораду. Після цього чоловік дійсно перестає бояться і навіть розлучається з дружиною-мегерою... У чому секрет хоробрості? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель шоу онлайн.

Даішники затримали дівчину, яка ніколи в житті не давала хабарі.

Наївна водійка поняття не має, що потрібно робити, коли тебе зупиняють на посту ДАІ. Адже вона перший день за кермом... І зовсім не розуміє, що означає таємниче «домовитися». Досвідчені даішники пояснюють їй, як влаштовані справи на дорозі. Не пропустіть майстер-клас по хабарництву в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу 5 сезон.

Вихователька готова піти на все, що завгодно, щоб батьки нарешті здали гроші на ремонт дитячого садка.

Винахідлива дівчина знаходить підхід до кожного: із кимось потрібно домовитися, а кому-то - зіграти на скрипці.

Мила вихователька навіть може зіграти в карти з кримінальним авторитетом. Умови дуже прості: якщо вона виграє, тато-кримінальник заплатить за ремонт. Яке темне минуле ховається за плечима молодого педагога? Дізнайтеся в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 27 від 23.10.2018.

Дивіться серіал На трьох від Дизель шоу - для вас підготували безліч незаяложених жартів. Навіщо дружина бере на пляж цеглини і десяток рушників? Чи дійсно віра у себе творить чудеса? Дивіться гумористичні скетчі на жізрненние теми в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель 5 сезон серія 26