Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вкрали хабар! Пряма трансляція з відділення міліції
<p><strong>Механік опинився перед загрозою залишитися без зарплати. Виявляється, вже п'ять клієнток відмовилися від послуг СТО саме через нього. А що поробиш, якщо він всіх їх вважає дурепами?</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 28 від 24.10.2018 начальник дуже незадоволений одним зі своїх механіків. Працівник ніяк не може зрозуміти правило «бажання клієнта - закон». Жінки вічно просять щось дивне: комусь мотор треба по фен-шую переставити, комусь автівку у рожевий пофарбувати... Це почало сильно дратувати досвідченого механіка, який звик чинити автомобілі, а не потурати чужим примхам.</p><p>Однак наступна клієнтка несказанно його здивувала. Вона попросила поміняти ремені безпеки на наручники. І не тільки... Дивіться у гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу серія 28, що ще попросила поміняти дивна замовниця.</p><p>Сувора директриса Надія Костянтинівна викликала трудовика-єврея до себе у кабінет.</p><p>Вона спробувала з'ясувати, чому на його уроках діти зовсім нічого не роблять. Більш того, нахабний вчитель проводить уроки не по сорок хвилин, а всього лише по десять! Як же він збирається ставити оцінки у кінці чверті? У хитрого єврея є відповіді на всі питання. Тим більше, що його система дуже навіть подобається деяким батькам. Дивіться історію про забавну єврейської системі навчання в серіалі На трьох від Дизель шоу 28 онлайн.</p><p>Лейтенант погнався за модними трендами і вирішив знімати власний відео-блог. Він назвав свій канал «Менти круті!» і почав робити пряму трансляцію прямо з ділянки. Тим більше, що і цікаву справу швидко підвалило: дуже поважний чоловік прийшов з делікатною проблемою. Справа в тому, що у нього вкрали хабар... Не пропустіть трансляцію з першого міліцейського каналу у комедійному скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 28.</p><p>А також у цій серії вас чекає унікальний бізнес-план відкриття бару, історія про небезпечний фітнес та багато іншого. Включайте швидше серіал На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 28 від 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-27" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 27</a></p>

Вкрали хабар! Пряма трансляція з відділення міліції

Всі серії | Сезон 5

Вкрали хабар! Пряма трансляція з відділення міліції

Механік опинився перед загрозою залишитися без зарплати. Виявляється, вже п'ять клієнток відмовилися від послуг СТО саме через нього. А що поробиш, якщо він всіх їх вважає дурепами?

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 28 від 24.10.2018 начальник дуже незадоволений одним зі своїх механіків. Працівник ніяк не може зрозуміти правило «бажання клієнта - закон». Жінки вічно просять щось дивне: комусь мотор треба по фен-шую переставити, комусь автівку у рожевий пофарбувати... Це почало сильно дратувати досвідченого механіка, який звик чинити автомобілі, а не потурати чужим примхам.

Однак наступна клієнтка несказанно його здивувала. Вона попросила поміняти ремені безпеки на наручники. І не тільки... Дивіться у гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу серія 28, що ще попросила поміняти дивна замовниця.

Сувора директриса Надія Костянтинівна викликала трудовика-єврея до себе у кабінет.

Вона спробувала з'ясувати, чому на його уроках діти зовсім нічого не роблять. Більш того, нахабний вчитель проводить уроки не по сорок хвилин, а всього лише по десять! Як же він збирається ставити оцінки у кінці чверті? У хитрого єврея є відповіді на всі питання. Тим більше, що його система дуже навіть подобається деяким батькам. Дивіться історію про забавну єврейської системі навчання в серіалі На трьох від Дизель шоу 28 онлайн.

Лейтенант погнався за модними трендами і вирішив знімати власний відео-блог. Він назвав свій канал «Менти круті!» і почав робити пряму трансляцію прямо з ділянки. Тим більше, що і цікаву справу швидко підвалило: дуже поважний чоловік прийшов з делікатною проблемою. Справа в тому, що у нього вкрали хабар... Не пропустіть трансляцію з першого міліцейського каналу у комедійному скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 28.

А також у цій серії вас чекає унікальний бізнес-план відкриття бару, історія про небезпечний фітнес та багато іншого. Включайте швидше серіал На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 28 від 24.10.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 27